Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok! Mentek valahova...

Fiatal párok! Mentek valahova kettesben "nyaralni", v kikapcsolódni, kettesben lenni?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, augusztusban leszünk 2 évesek, és szeretném ha kettesben tudnánk lenni azon a napon, viszont emlékezetessé is akarom tenni, pénz sajnos nincs nagyon rá ,max 5 ezer :/


van esetleg valami tippetek,hogy hol és mit tudnánk csinálni? ti mit csináltok?


2010. jún. 29. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt élünk, úgyhogy elég sokat vagyunk kettesben. De tuti megyünk a párom apukájához, aki olyankor nem otthon szokott aludni, így a miénk a lakás :)

Egyébként családdal, barátokkal megyünk nyaralni, közösen kettesben nem tudunk, nincs rá keret.

2010. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal barátokkal megyünk, de szervezett útra. 5 ezerből max. kirándulni lehet, mert szállás az olcsóbb helyeken is 2-3nél kezdődik egy napra, és akkor még nem ettél semmit. Ilyen fiatalon szerintem célszerű ismerőst keresni, akinek esetleg van nyaralója, hétvégi házikója valahol. Ha más nem akkor marad a sátor, kényelmetlen, de az aztán buli :)
2010. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Mivel mi Angliában élünk,így a nyaralásunk ugyanaz lesz mint tavaly...Hogy mindenki jól járjon a lakásunkat kiadtuk 2 hétre ,és mi addig hazamentünk..Így mi is jól jártunk mert jött egy kis + pénz,meg vigyáztak a házra,és az illető pár is jól járt mert olcsón megúsztak egy külföldi nyaralást..

Idén is hazamegyünk,de otthon azért elmegyünk pár helyre..Pl: beterveztünk 2 napos kék túrát,Balaton, Miskolc Tapolca,stb..A lényeg,hogy jól érezzük magunkat,és ne Pesten legyünk 2 hétig..

2010. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy napos programra elég lehet az 5 ezer forint. Menjetek el valami szép helyre kirándulni, piknikezni kettesben, az nagyon jó program. Egy nyaralás azért ennél már nagyobb költségigényű, mi se nagyon voltunk eddig a párommal, csak néhány napra. Jó ötlet ha nagyobb csoporttal, társasággal utaztok, így jobban megoszlanak a költségek, mi is így voltunk tavaly horvátországban.
2010. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mi távkapcsolatban vagyunk (120km) majdnem minden hétvégén együtt vagyunk suliidőben,de szülők ugye mindenhol ott vannak. tavaly nyáron együtt dolgoztunk a Balaton mellett 1 kis üzletben, és a nyaralójukban laktunk,viszont szülei szintén ott voltak.Amikor 1 évesek lettünk, azt a napot megkaptuk, de akkor is mostunk, takarítottunk és elmentünk pizzázni.Idén nyárra nem kaptam munkát(neki nem is kell) viszont nekem szükségem van a pénzre, na mind1, szóval megint lennt leszünk, megint lennt lesznek szülei, jönnek rokonok stb. alig tudunk kettesben lenni,mivel unokatesóját is vinnünk kell magunkkal (17 éves...) én meg szeretnék vele többet kettesben lenni, de erre sehogy nincs megoldás. a szüleit mégse rúghatom ki a saját nyaralójukból....


ezért gondoltam, h legalább vmi emlékezetes legyen a 2. évfordulónkon, de mivel nem kaptam munkát, így pénzem sincs, és max 5 ezret tudok rákölteni, légyszíves segítsetek , mert elvagyok keseredve...

2010. jún. 29. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a szülei egész nyáron lent lesznek. Tudom szép, szép, de nem kell konkrétan az évforduló napjához ragaszkodni, ha egyszer a szülők ott vannak. Várjátok ki míg szabad a terep.
2010. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

engem ballagási ajándékként meglepett anyum egy görögországi nyaralással :D

amúgy nem volt drága, asszem 40 rongy. és a párom is jött velem természetesen :D a saját kontóját persze ő állta.

nagyon élveztük.

van még kerek egy hónapod. ennyi idő alatt el lehet menni szépen dolgozni mind a kettőtöknek, és összejön egy kisebb nyaralásra a pénz. akár pár nap balcsi, vagy valami utószezonos lastminutes kis kiruccanás.

vannak utak már 20-30 ezerért is. ha megkerestek egy hónapban 60at mindketten, abból egész jó kis nyaralást tudtok magatoknak rittyenteni :D

2010. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

4 éve vagyunk együtt, mindig tervezzük, hogy megyünk a kis balatoni telkükre, de eddig nem jött össze. Volt pénz hiány, utána kezelésre jártam, majd megint pénz hiány, most meg csütörtöktől dolgozni fog plusz megint kezelésre járok, így sajna nem hiszem, hogy menni fog. :(

Talán egy kis libegőzést és pici piknikezést be tudunk tervezni, de én imádok lubickolni az a baj. :D

20/L

2010. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%
Mi megyünk :) Még nem tudni hova, de valahova az országba pár napra, nagyon várom :$
2010. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!