Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (30) kijelentette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (30) kijelentette, hogy nem volt még soha egy barátnőjével sem kettesben nyaralni mindig csak baráti társasággal mentek. Nem tudna kettesben velem sem elmenni csak ha a barátaink velünk tartanak. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok akadva ezen. Én már nagyon vágyok a nyugalomra a barátaitól távol!
2011. jún. 19. 10:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tud veled beszélgetni vagy mi?! Érthető,hogy ki vagy akadva.. Azért egy 30 éves pasitól már elvárható lenne,hogy el tudjon szakadni a barátaitól és kettesben tudjon tölteni valakivel 2-3 napot,vagy egy hetet..
2011. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 TOMAtm ***** válasza:

MIVAN?

Szerintem nyugodtan mond meg neki h te kettesben szeretnél menni vele.Ha azt mondja h nem,akkor mond meg neki h akkor egyedül megy a barátaival de akkor mire visszajön te már nem fogod várni.

2011. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a párod egy nagy gyerek...30évesen böven nem a barátoknak kéne az elsönek lennie...
2011. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor itt az idő hogy kettesbe menjetek el :) Esetleg ha tehetitek azt is lehetne hogy baráti nyaralás helyett otthon vagy közelben szerveznétek programokat, és így mindenkinek frankó lesz.
2011. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 TOMAtm ***** válasza:
mondjuk ezzel magam ellen is kampányolok,mert milyen már h a nő mondja meg h hogy és mi legyen....
2011. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a tartos kapcsolatokban a nö vezet :D a pasi hallgat ha nem akarja hogy az asszony nyavajogjon :D de am az egyensuly a jo,de ebben a helyzetben a pasi nem érthetö meg...
2011. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Röhejes szerintem. 30 évesen, hát... Ha ebben hajthatatlan, akkor menekülj:) Majd a nászutatokra is mennek a haverok, vagy mi?:))) Bár, mióta vagytok együtt? Gondolom nem éltek együtt. Én most voltam a barátommal hosszú hétvégézni, 3 hónapja vagyunk csak együtt, de mind a ketten úgy gondoltuk, hogy ez jó teszt arra, hogy érdemes-e együtt maradni:) Hisz ha 3 napot nem tudunk eltölteni együtt, akkor... Lehet ettől fél? Hogy kidobod utána?... Nyugodt körülmények között beszéld meg vele, ne akadj ki, maradj nyugodt, ne sértődj meg. Puhatolózd ki ennek az okát.
2011. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért megértem a fickót is, egy nővel nem lehet úgy kikapcsolódni mint haverokkal... Ha már szabi van az ember szeret szórakozni nem csak a napon aszalódni meg romantikus sétákat tenni 1 héten keresztül... Valami kompromisszumos megoldást keressetek pl pár nap kettesben pár nap baráti társasággal.
2011. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Egy nővel is el lehet menni sörözni meg bulizni. Jó, kicsit másabb kikapcsolódás, de olyan szörnyű az, hogy 5 napig reggel este szex van?:) Egyébként meg azért érdemes egyszer rászánnia magát az embernek, mert nyaraláskor egészen másképp viselkedik a nő is, férfi is. Nincs stressz, nyugi van, ilyenkor a nők is kevesebbet hisztiznek meg nyavalyognak (én legalábbis biztosan:))


Kompromisszum lehet az is, hogy nem kettesben mentek, hanem több pár, és akkor a fiúk is elvannak, lányok is shoppingolhatnak, napozhatnak.

23N

2011. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon nem tudom megérteni a fickót,ahogy te(zordan). Nem egy 20 éves kölyökről beszélünk,hanem egy 30 éves felnőtt férfiról.Majd megnősül,gyerekei lesznek és 50 évesen is a barátaival fog elmenni nyaralni?Az én párom 24 éves,egyetemen tanul,mellette dolgozik.Megvan a saját kis élete a barátaival,akikhez néha én is csatlakozom,de alig várja a nyarat,a jó időt,hogy elmehessünk kettesben valahova egy kicsit hosszabb időre.


Szerintem egy 30 évesnek már bőven így kéne gondolkoznia és ha ott van a szerelme(elvileg szerelme),akkor az lenne a normális ha együtt akarna tölteni vele egy hetet kettesben.


21L

2011. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!