Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet mindenre az a...

Miért lehet mindenre az a válasz, hogy: "mert ő pasiból van"?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sok olyan választ olvastam, ahol mindent azzal magyaráznak, hogy a pasi ilyen vagy olyan, ezt vagy azt szereti vagy nem szereti, és feleljünk meg inkább a tipikus igényeiknek, minthogy fesztivál legyen otthon.

Nem vagyok a nő egyenjogúság élő szobra, de komolyan érdekel, hogy miért lehet mindent arra fogni, hogy "de hiszen ő pasi".

Például a férfiak általában nem szeretik, ha egy nő sír, ilyenkor vigasztalás helyett elvonulnak gépezni tv-zni..stb. A férfiak nem szeretik, ha szembesítik a gyengeségeivel, erre figyeljünk oda. A férfi nem szereti, ha emlékeztetjük arra, ha valamit nem/ vagy rosszul csinált meg, mert akkor az önbizalmába tiprunk. A férfiak nem szeretik a komolyabb lelkizéseket, mert fárasztja őket.

Ez csak néhány példa volt. De ezekre a problémákra általában mindig az a megoldás, hogy úgy kell bánni egy férfival, mint egy hímestojással, illetve mindig figyelnünk kell ezekre a tipikus "pasis" jellemvonásokra, ha nem akarunk veszekedést.

Nekem a kérdésem az, hogy fordítva miért nincsen így? Miért ne sírhatnék, ha az nekem jól esik, és miért nem a férfiak gondolják úgy, hogy a nők sírnak, engem bár idegesít, de neki biztosan jól esne, ha megvigasztalnám. Szóval miért gyakoribb, hogy a nő figyel szinte már kínosan arra, hogy a férfi mit hogy szeret, mi idegesíti és mit talál unalmasnak?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 9. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Azért mert ez még mindig egy hímsoviniszta társadalom és még mindenki a pasik seggét nyalja, hogy nekik jó legyen, te meg egy alantas alacsonyrendű nő vagy, akinek mindenki tojik a véleményére, érzéseire...


Igazából minden nőnek tojnia kellene erre a "hogyan feleljünk meg a férfiaknak", mert nem kell mindenáron mindenkinek megfelelni, ha neked az nem jó.

A pasik is csak ímmel-ámmal figyelnek a nőkre, mi is megtudjuk találni a megfelelő középutat.

2011. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert a pasiknak nem akkora dráma, ha egyedül vannak. A nők meg annyira remegnek, hogy párkapcsolatuk legyen, hogy minden sz@rt lenyelnek.
2011. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
És a pasiknak minden ujjukra akad egy k***a, a nőknek meg nem repül a szájába a sült galamb. Amúgy engem nem érdekel, sírok, hisztizek neki és a szemébe mondom, ha valami idegesít, nem tetszik. És mégis szeret :)
2011. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
15:03 érdekes és nő vagyok és tök jól elvagyok. Szerintem a nők bírják jobban az egyedüllétet, a pasik nehezebben. Nem mi futunk a férfi nemiszerv után :P
2011. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mert Ő pasiból van
2011. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

15:48

Én is nő vagyok, ezért tudom. Mindenki eljegyzést akar, meg házasodni, ha valakinek nincs pasija, az szánalomra méltó, és muszáj kapcsolatban élniük, és a kapcsolat minden egyes percét összebújva, egymást bámulva tölteni.


Ha ez rád nem igaz, én csak örülök, de nekem sajnos csak ilyen barátaim és ismerőseim vannak.

2011. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk nincs ilyen,a párom semmit nem tud arra fogni"hát én pasiból vagyok"de ez forditva is igaz.nem hisztizhetek,bőghetek mindenen,nem lehetek sárkány csak azért mert menstruálok.Ez egy adok kapok játék.
2011. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, köszi :-) 36/N
2011. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!