Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megnyugodni! Mit...

Nem tudok megnyugodni! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Páromnak munkája miatta külföldre kell költöznie, egy hónapban egyszer fog haza jönni egy hétvégére. Most akartunk összeköltözni, azt érzem hogy minden tervünk romba dőlt. Párom szerint ezt is át vészeljük és ne gondolkodjak ilyen borulátóan. Csakhogy én nem hiszek a táv.kapcsolatokban. Csak pesszimistán tudom szemlélni a jövőt, csak sírok és sírok...

Már volt olyan fázisa a kapcsolatunknak, (ugyancsak munkája miatt), hogy csak heti 1napot tudtunk együtt lenni. Én még azt is nehezen viseltem, nekem szükségem van a páromra arra, hogy ott legyen mellettem, hogy hozzá tudjak bujni, megtudjam ölelni, puszit tudjak adni. Nem pedig telefonnal vagy laptoppal "kapcsolatban élni". Ott beszélni meg mindent. Nekem ez nem fog menni.

Amikor így volt már akkor is arra jutottam hogy még egyedül is jobb mint egy ilyen kapcsolatban, hogy soha nincs velem, magányosnak éreztem magam. Nem tudom miért, de haragot is éreztem, mást nem csináltam csak veszekedtem. Szoval magamat ismerve félek, hogy nem fogom bírni. És nem hiszem el,hogy most történik ez. Tele voltunk tervekkel, alig vártam az összeköltözést és tessék...

Mit gondoltok?


2011. szept. 3. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy meddig fog tartani ez az állapot.

Nem mindegy, hogy 1 év, vagy 10...

Én fél évet éltem így férjemtől távol, kegyetlenül nehéz volt, de ott lebegett a cél a szemünk előtt.

2011. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez kimaradt! 1 évről lenne szó.
2011. szept. 3. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Meddig fog tartani ez, hogy kint lesz? gondolom nem örökké..ha a kapcsolat olyan, ami működik kibírjátok:) persze mondani könnyű, én is nehezen viselném. Esetleg nem tudsz vele menni? vagy néha Te kimenni hozzá?:/
2011. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bár az én párom jöhetne haza néha az elkövetkezendő fél évünkben ! ő most van a kiélős korszakában, baromira félek, hogy nem fogja bírni egyedül. próbálj meg lenyugodni, 1 év múlva összeköltöztök. nem a világ vége, inkább arra gondolj, milyen jó lesz látni azokon a hétvégéken, amikor hazajön.. kicsíped magad, mindig a toppon leszel, nem arra akar majd hazajönni, hogy egy hárpia várja.

17/L

2011. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Ha lehet menj ki vele te is arra az egy évre!

Ha nem,nagyon nehéz lesz,de tűzzetek ki egy célt, amit el akartok ezzel érni, és dolgozzatok azért mindketten. Pozitívan állj hozz, mert ha így indulsz neki,akkor biztos nem fog menni!KITARTÁS!!!!

2011. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!