Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láthatás korlátozása vállás...

Láthatás korlátozása vállás nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémám az lenne hogy feleségemmel szétmentünk ő most anyósoméknál van a gyerekek felügyeleti jogárol lemondott papiron az áll hogy akármennyit láthatom őket "nem is voltam a kórházi kezelésem miatt bent a gyámügynél mikor ment a procetura" . De nem engedik meg hogy 2 óránál többet lássam őket. Papírt is akarnak keríteni el is tünt a kórházi záróm. "ÖNGYILKOSSÁGI KISÉRLET MIATT VOLTAM BENT bár a papiron ott van hogy nem ögyilkossági szándk volt hanem figyelemfelkeltés mivel feleségem 50 szem gyógyszrt akart bevenni előző nap" avval akarnak vissz élni. Megtehetik-e? Ja igaszságügyi elmeorvosi szakértőnél folyamatban vn a papír hogy gyermeknevelésre alkalmas vagyok. Van-e esélyem visszakapni gyermekeimet saját ház fizetőben van munkahelyem van. UI . feleségem előtte rendörséggel kellett előkeríteni kissebb fiammal utána apósomékkal kellett ugyanazon a napon előhozatni onnan.
2011. szept. 4. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem. Lemondtál a gyerekeid felügyeleti jogáról? Önként? Bocs, de akkor örülj, hogy egyáltalán láthatod őket. A "bármennyit" nem konkrét meghatározás, örülj, hogy 2 órát engednek. Ha nem tetszik, akkor indíts pert.

De nem sok esélyt adok, ha önként lemondtál a felügyeleti jogról.. Azt még válásnál sem szokták az apák megtenni

2011. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azt mondja, hogy nem mondott le, mert ott sem volt, amikor ez a papír készült.
2011. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lemondó papír csak akkor érvényes, ha alá van írva. Ha nem írta alá, akkor nem érvényes demmi ami rajta van. Az se, hogy "bármennyit láthatom". Akkor nem erre kell hivatkozni.
2011. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem én, de ettől még hivatkozhat erre a felesége.
2011. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a kérdést. Kedves kérdező légyszives írd le, hogy most mi is a helyzet?
2011. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt esküszöm nem értem. Ki mondott le miről és ki került kórházba és miért és mi van??
2011. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!