Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mentettétek meg válságban...

Hogy mentettétek meg válságban lévő kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb mostanában a kapcsolatunk, rengeteg veszekedés, kiabálás, kevesebb a szexuális együtt lét, kevesebbet járkálunk el együtt bárhová, akár csak sétálni is.Persze ennek elég sok családi és egyéb oka is van, amiért mind ketten feszültebbek és ingerültek vagyunk mostanában, de ez így nem mehet tovább.Nem tudom mit tegyek, szeretném ha rendbe jönnének a dolgaink.

Mit tudnánk tenni?

Köszönöm a normális válaszokat!


2011. szept. 4. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek el egy este
2011. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedes helyett probaljatok egyuttesen megoldani a problemakat.
2011. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

kell ami mindkettőtöket egyformán leköt, izgalommal tölt el.

pl mi eljártunk rulettezni (csak 5ezer forintokkal)együtt izgultunk, bánkódtunk, vagy örültünk

ok tudom nem ez a legjobb ötlet, de amíg a drogosokat a drog tartja össze, a jehovásokat a jehova, titeket mi?

2011. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi pl. egy nagyon mély hullámvölgyből jöttünk ki győztesen. De nagyon megdolgoztunk érte.

Fontos: hogy sokat beszélgessetek, és őszintén. Legyenek közös programjaitok. Legyenek fantasztikus együttléteitek az ágyban. Ezek mind mind kellenek ahhoz hogy rendeződjenek a dolgaitok.

Mi mind a ketten kompromisszumokat kötöttünk a kapcsolatunk érdekében, de megérte mert nagyon szeretjük egymást.

2011. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a sok beszélgetés /főleg az én monológjaim/ segített. Férjem inkább hallgatta és emésztgette. Mikor a tanácsaim szerint cselekedett, elhallgatta. Csak jóval később tudtam meg, hogy belátta: ahogy és amire szórja a pénzt, teljesen felesleges. Azóta erősebb köteléket érzek.
2011. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éve vagytok együtt?Gyerekek? Mi ugyanitt tartunk ÚJRA, pedig már 4 éve volt egy nagy hullámvölgy, ami majdnem megcsalással végződött, de aztán mégsem.Ráadásul becsúszott egy újabb gyerkőc aki miatt először pánikba kerültünk, de aztán megtartottuk és imádjuk.Mi is leültünk beszélgetni :Én mondtam, hogy kevesebbet vagyunk együtt, meg hogy sokat veszekszünk, erre ő:Igen ezt már én is észre vettem, de ennek nem tudom mi az oka.És eezzel részéről túl volt tárgyalva.NEHÉZ
2011. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csicsike78 ***** válasza:

Beszéljétek meg mit vártok ettől a kapcsolattól!


Ha ugyanazt az jó, akkor beszéljétek meg hogyan lehet azt elérni, ha mást és mást, akkor tudod a választ!

2011. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!