Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentettétek meg a...

Hogyan mentettétek meg a haldokló kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok le, mennyi idő után kezdett el haldokolni és hogy mivel tudtátok megmenteni.

Köszönöm!


2010. júl. 21. 08:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Szia4


Ha már haldoklik egy kapcsolat, azt nemigen lehet megmenteni.

Az első jeleknél kell már cselekedni, pl. kommunikáció-hiány, félelmek, gyakori viták, stb.

Átgondolni reálisan, hogy mit várunk egy kapcsolattól. Azért nem érdemes vkivel maradni, mert "már x éve együtt vagyunk"...

2010. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Miben nyilvánul meg a haldoklás?


Szerintem se nagyon lehet megmenteni. Ehhez mindkét fél akarata és munkája kéne, de általában az egyik fél kevésbé akarja, vagy éppen a másiktól vár mindent. Úgy meg nem működik.

2010. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

3 év után. Tegnap költözött haza. Egyszerűen nem tudtam már mit tenni. Bevetettem mindent. Beszéltem vele, de neki egyszerűen kényelmes volt itt nálunk az élet. Nem csinált semmit,nem keresett munkát, amit találtam neki, arra nem jelentkezett, olyan volt mint egy csecsemő. Evett és aludt. Jah, meg TV-t nézett. Mikor elmentünk az ő haverjaihoz, tök jó kedve volt, de ha az én barátnőimhez mentünk, csak szenvedett, mert ő "álmos". De ha egyedül mentem, akkor meg az volt a baja. Mikor szórakozni mentünk, olyan 11 óra körül megölte a hangulatot, mert ő "fáradt".

Hát egyszerűen megelégeltem, hogy 20 évesen be vagyok zárva a 4 fal közé, és még a barátnőimmel sem tudok normálisan találkozni, beszélgetni.

Pedig meg akartam menteni, de....de ezt már nem lehetett.

2010. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
9.13 én nem is akartam volna... hidd el, jobban jártál. Az a pasi egyszerűen lusta volt és kihasznált.
2010. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Gyakori veszekedés, kevés közös program.

Nincs kedve beszélgeti, mindenért cseszeget, hogy rosszul csinálom stb.

2010. júl. 21. 09:16
 6/25 A kérdező kommentje:
Egyébként van rengeteg jó tulajdonsága, és lehet hogy velem van a baj, de nekem rossz, hogy munka után azzal van elfoglalva, hogy mit akar nézni, és hogy megint sz*rt főztem.
2010. júl. 21. 09:17
 7/25 anonim ***** válasza:

Én spec. a beszélgetés hiányát tartom egy kapcsolat egyik rákfenéjének.

Sok pasi lusta rá, aztán közömbös, aztán meg már"természetes", hogy a válaszok zöme "aha" "nem" "igen".

A következő ha nincs közös progi. Egyik jobbra-másik balra.

Szóval ha nem lehet őt elhúzni sehova se, az már baj. Van lusta pasi igen, de onnan lehet a lusta pasit a "márnemszeretlekcsakveledvagyok" pasitól, hogyha érveket mondasz neki, hogy miért jó ha kimozdultok, (pl. nagy buli lesz) , akkor nagynehezen de elindul, és aztán tök jól érzi magát.

2010. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És írnál pár jó tulajdonságot a "rengetegből"?
2010. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ő azzal érvel, hogy fáradt. Jó persze egész nap dolgozik, néha hétvégén is.. de 2hetente egyszer csinálhatnánk valami közöset az alváson kívűl.
2010. júl. 21. 09:23
 10/25 A kérdező kommentje:

Figyelmes, kedves, segítőkész, önzetlen, felelősségteljes, hűséges, szeret dolgozni, nem szórja a pénzt de nem is fukar, őszinte


Ennyi elég lesz?

2010. júl. 21. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!