Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Művészkéim, ti örülnétek...

Művészkéim, ti örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Születésnapra adnék egy rajzos fiú barátomnak egy fekete rajzfüzetet. Gondoltam jó ajándék lenne, ha egyszer lesz ideje firkálni bele.

Szerintetek mit ha csipkét ragasztok az egyik sarkába (egy kis darabot) az már nagyon nőies lenne? (Szereti az ilyen sötét vackokat.)


2011. szept. 4. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, a feket rajzfüzet baromi jó ötlet!:D Ölni tudnék egy ilyenért. Viszont a csipkét én hanyagolnám azért egy fiúnál.
2011. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A csipke sok, de egy művész örül mindenféle kelléknek, persze olyat vegyél, amit használ.

Én az akrilt pl. utálom, hiába vennél, nem használnám, nem bírom a szagát.

2011. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁ, hát miért is lenne nőies egy csipkés füzet? o.O


A fekete füzet OK, de akkor tegyél rá olyat, ami rá jellemző, és ha nem jár rendszeresen csipkés ruhákban, akkor inkább hagyd úgy, ahogy van, ő meg kidíszíti.

2011. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is sok a csipke, de ha elég jól ismered, akkor vegyél a füzet mellé olyan dolgokat, amikkel ki tudod dekorálni. én mindenesetre azt javasolom, hogy add meg neki azt az örömöt is a füzet mellé, hogy ő díszíthesse ki saját ízlésre. egyébként nagyon jó ötletnek tartom :)
2011. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék, ha valami zenei cuccot kapnék, mert senki nem tudja, mi van nekem, és ami nincs, abból milyet szeretnék. Jobb szeretem, ha rám bízzák a választást.

Egy zenész

2011. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
45%
Nagyon jó ötlet a fekete rajzfüzet ! Nekem is olyan van és imádom . :) Nem kell arra semmi, úgy szép ahogy van ! :)
2011. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én vennék hozzá fehér ceruzát is :P
2011. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A fekete rajzfüzet az jó ötlet de csipkét NE!!!! :D

16/f

2011. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csipke nem kell, de a fekete füzet nagy ötlet! így magában. ha mindenképp szeretnél valamit hozzá, akkor esetleg vehetsz hozzá egy-két darab rajzeszközt. de az sem muszáj.
2011. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A csipkét akkor hanyagolom. Esetleg ha írnék neki bele egy mondatot mondjuk az utolsó lap aljára, hogy "boldog szülinapot..." vagy valami az még belefér ugye?


A rajzeszközök nagyon jó ötlet esetleg tud valaki segíteni, hogy mellé még milyen ceruzákat vegyek? Gondolom lehet készletben kapni. Mi a legjobb minőség?


Sok sok kérdés, de nem értek hozzá nézzétek el. xD

2011. szept. 5. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!