Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mit...

Szerintetek ilyenkor mit lehet ajándékba vinni?

Figyelt kérdés
Van egy unokaöcsém, aki bekerült a pszichiátriára. És felhivott hogy menjek be hozzá. Csütörtökön megyek be.Szeretnék valamit vinni csak nem tudom. (Nagyon sokat jelent nekem és hát. Fogalmam sincs minek örülne)
2011. szept. 4. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet, biztos unatkozik egész nap.
2011. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet, újságokat, édességet, gyümölcsöket, ha nem tud zenét hallgatni akkor valami kis fülhallgatós rádiót, felesleges régi discmant, stb.
2011. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nap hívd fel és kérdezd meg, vigyél-e valamit otthonról. Aztán azt vidd be. Illetve azon kívül még valamit, amit szeret, pl. én nagyon örülnék a helyében gyümölcslének, hogy valami finomat ihassak. Gondolom, diétán nincs, szóval ilyen kedvenc kajája is jó ötlet lehet.
2011. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Puha ágynemüt és párnát.
2011. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, mikor kórházba kerültem hosszabb időre (nem pszichiátria, de kórház-kórház.), akkor minden vágyam az otthoni, és nem kórházas kaja volt, illetve egy csomó rágcsa, amit unalmas perceimben csipegethettem. Meg könyv, és friss újságok. De rengeteg. Szóval, én vinnék neki kis bonbont, valami sósabb csipegetnivalót, egy kis kedvenc ételét, vagy, ha nem tudom, mi az, akkor sütnék pogácsát (ezt nem kell melegíteni, hűtőben tárolni, sosem lehet tudni..), meg újságok tömkelegét vinném.
2011. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
egy karton cigit.
2011. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!