Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántátok, hogy elköltöztete...

Megbántátok, hogy elköltöztetek otthonról?

Figyelt kérdés
Amikor elköltöztetek otthonról, akkor gondolom tele voltatok tervekkel, álmokkal. Azt kaptátok az új élettől amit vártatok? Bejött az önálló élet vagy sem?
2010. nov. 11. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel én szüleimmel hadilábon álltam, így mindenképp jól sikerült az elköltözés. Most, hogy már kibékültünk, így se bántam meg, felnőtt vagyok, ez a normális, hogy külön élek, és így jól is érzem magam.
2010. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem!!!!

azt csinálok amit akarok, én írányítom az életem!

igaz az én szüleimnél meg az volt a baj, hogy megfolytottak az aggódásukkal, szeretetükkel (vigyázz, nehogy elüssön az autó meg, öltözz fel nehogy megfázz.. pfuu.. ez is kikészítő tud lenni).. még a mái napig is ezt csinálnák , ha hagynám.. amúgy szeretem őket nagyon, de kell a távolság...

2010. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha egy percig sem!

Persze nem fenékig tejfel az önálló élet, bizonyos szempontból egyszerűbb volt a szülőkkel (anyagilag mindenképp), de ez az élet rendje. Ráadásul a végén már elég feszült volt a viszonyunk, és ez szinte varázsütésre megjavult, ahogy elköltöztem.

2010. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, amikor a férjemet megismertem.18 évesen már babát vártunk, és otthagytam a szülői házat, a mélyszegénységet.Azóta kőkemény munkával, de van saját gyönyörű családi házunk hitel nélkül, kocsijaink, saját cégünk, ha otthon maradok, és hallgatok a szüleimre, még ma is ott élek a falu szélén, mint a mesében.Azóta amúgy a szüleimet is segítem, Ők is jobban élnek, így semmiképpen sem bántam meg, hogy elindultam a párom után akkor.
2010. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg. Sajnos még a mai napig (12 év után) sem tudok 24 órát otthon tölteni, úgy hogy az jól is essen a lelkemnek.

Tervem, álmom persze volt, mint mindenkinek. Bár nekem első körben csak annyi vágyam volt, hogy legyen akár csak egy pici lyuk, ami az enyém és nincs benne veszekedés. Ez bejött. A mai napig a nyugalom szigete a lakásom, szeretek haza menni. Nincs TV, internet, semmi zaj, csak én, zene és a nyugalom.

2010. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!