Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elmerjek...

Ebben az esetben elmerjek menni jósnőhöz?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki hobbi szinten jósolgat. Eddig amit a családtagjairól vagy saját magáról jósolt, többnyire be is jött. Sokszor az esemény után jutott eszébe, hogy basszus én ezt jósoltam magamnak (szóval nem a jóslás hatására változott az élete).

Az én életem most elég zűrös, nem tudok dönteni két dolog között. Szégyen nem szégyen, de nem merek határozottan dönteni, mert félek hogy megbánom. Ha megteszem, lehet hogy sokkal jobb lesz az életem, de az is lehet sokkal rosszabb. Elég komoly dologról van szó egyébként, minden reggel evvel ébredek és fekszem le, depresszió kerülget egy évek óta tartó helyzet miatt.

Arra gondoltam hogy megkérem ezt a barátnőmet, nagy vonalakban mondja el nekem, mi vár rám. De attól is félek, hogy ő mit mondd. Egyik ismerősöm azt mondta, ne jósoltassak, mert akkor az életem nem a maga rendjében fog haladni, hanem a jóslás hatására, mert az talán megadná a választ hogy hogyan döntsek. De mivan, ha pont ettől leszek boldog? Nem tudom mit tegyek. Hajt a kíváncsiság is. 25/N


2011. szept. 6. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ingyen lenne szóval nem a pénzről szól a részéről hanem hogy segítsen.
2011. szept. 6. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan, én hobby szinten járok, mert belém bújik a kisördög, de nem kell komolyan venni. Többnél jártam már, hát hallottam cifrákat.
2011. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Elmehetsz természetesen, szerintem se vedd halál komolyan, azt nem fogja mondani, hogy melyiket válaszd, hanem azt, hogy mi lesz utána..:S Én úgy tudom, hogy az igazi jósnők nem is mondhatják el a rosszat amit látnak, mert akkor rájuk száll, amit mondtak.
2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez akkora hulyeseg amit a baratnod mondott..nekem eddig 3 josno josolt..es a 3dik josno szavai mind be jottek,.persze ez nem azt jelenti hogy mindenki tud is ,de ha egy kicsit is bizol a baratnodbe .,akkor miert ne kerdezned meg a mindent eldonto nagy kerdest ,hisz 25 eves no vagy nem 12 eves kislany .,ne haragugy .,
2011. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el,én is voltam már többször.Voltam olyannál aki 1évre előre mindent elmondott,és csak 1év után döbbentem rá utólag,hogy b*sszki minden szava igaz lett :-) Én nem stresszeltem a mondatain 1éven keresztül,tényleg eszembe se jutottak a dolgok.


Voltam nemrég egy másiknál.Ő nagyvonalakba elmondott mindent(ez nagyon általános dolgokról szólt,bárki mondhatna nekem ilyeneket),ha kérdeztem tőle válaszolt,és mindig hozzátette, hogy én döntöm el melyik irányba megyek,ő csak felvázolja a lehetőségeket.Konkrétan nem példálózok,de volt amire nagyon pontos választ kaptam,másnap akiről kérdeztem felkerestem és beigazolódott :) Igazából nem segített a helyzetekben dönteni,csak valahogy megerősített, tudatta velem, hogy jogon van változtatni,avagy nem változtatni:-)


Menj el nyugodtan,érdemes kipróbálni,legfeljebb nem mész el többet :)(a jóslás inkább iránymutatás és javaslat)

2011. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el, voltam már jósnőnél én is ingyen, (szóval nem a pénzről szólt) hát össze vissza mondanak ezek mindent, sokuknál meg az a lényeg hogy te elárulj magadról egy-két infot és akkor abból kikövetkeztet vmit aztán vagy bejön vagy nem. (Pedig "közkedvelt" jósnőnél voltam)

Szerintem ökörség lenne!

2011. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd itt igazából az a baj,hogy az emberek nem értik meg,hogy saját magukban kell megtanulni bízni,saját magunknak kell dönteni.Ha már az ember az ezotériával foglalkozik,akkor ne ezt az oldalát próbálja,hanem azt,hogy miként tud szeretetteljesen,megbocsájtóan élni.Lehet,hogy elmész,mond a jós valamit és aztán te eszerint cselekszel,vagy épp nem cselekszel.Persze,hogy bejön,hiszen aszerint teszel mindent.Próbálj meg önállóan dönteni.És mondom ezt úgy,hogy hiszek ezekben a dolgokban,csak nem éppen ebben a formában.
2011. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!