Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmerjek menni? Bővebben lent.

Elmerjek menni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó,hogy takarítást szeretnék vállalni ideiglenesen a suliig.és most jelentkeztem is egyre,ahová holnap el kell mennem személyesen,magánháznál takarítani.Egy srác hívott fel,de azt mondta,hogy nem magának,hanem az édes anyjának keres takarítónőt.és,hogy ő holnap nem is fog otthon tartózkodni.Egyébként teljesen normálisnak tűnt a telefonban.A másik része a dolognak,hogy egy pár hónapja úgy volt,hogy megyek egy másik helyre,úgy szintén magánházhoz takarítani,de aztán lemondtam ,mert ott egy egyedülálló férfiről lett volna szó és féltem,hogy esetleg akarna tőlem valamit,mert a hirdetésben úgy hirdettem,hogy fiatal lány...Aztán a szüleim is lebeszéltek róla,nehogy valami baj legyen.Na most tegnap valaki felhívott rejtett számmal,egy perverz férfi,aki ocsmányságokat mondott és kért,hogy menjek át "takarítani".,de annyira halkan motyogott,hogy nem is igazán tudtam a hangját beazonosítani,de nekem nem hasonlított ahhoz ,akivel holnapra beszéltem meg találkozót.de mégis beparáztam ettől az egésztől,hogy mi van,ha mégis Ő az.Egyébként rejtett számmal már egy pár hete is hívtak párszor,de pont nem hallottam és nem vettem fel.Gondolkodom rajta,hogy holnap elmerjek-e menni ,anyukámat szerettem volna magammal vinni,ha valami lenne ,de nem tudom,az meg úgy gondolom tök ciki,hogy be is viszem magammal a házba,mert már nem vagyok kislány.Nem arról van szó,hogy akkora szexbomba lennék vagy ilyesmi,csak manapság annyi rosszat lehet hallani,beteg emberekről.Bocsi,hogy ilyen marha hosszúra nyújtottam és ,ha érthetetlen voltam.Köszi előre is!
2011. szept. 18. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!