Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodom rajta, hogy...

Gondolkodom rajta, hogy elmegyek jósnőhöz! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire mondott igazat, és mennyibe került?
2009. aug. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha van sok pénzed és hiszékeny vagy,csak akkor menj el.Szélhámosság az egész.Különben is mi értelme van,hogy azon parázoll majd,amit mond.Ha jót jósol,akkor hiába várod.Ez akisebbik rossz,de ha állandóan valamilyen bajt vársz,az már nem mindegy.Volt ismerősöm,akinek azt jósolták,hogy utazáskor baleset éri,ezért az egész család otthon maradt a nyaralásból,igaz,így a jóslat nem teljesedett be.
2009. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Jósolok én neked bármit, amit szeretnél.

5 ezer ft/alkalom.

Na az igazi jósnők is kb. így működnek.

De ha szereted kiszórni a pénzt az ablakon, akkor hajrá.

2009. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha komolyan gondolkodsz ezen, kkor túl sok fölösleges pénzed van - de akkor meg inkább add a szegényeknek, ugy több hasznot hoz, a jósnö csak pénzkidobás.
2009. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

menj el, ha úgy gondolod, de csak profihoz.

én voltam.

egy jó tanács: ha megkérdezi, hogy bármit mondhat-e, akkor kérd, hogy halált, betegséget ne mondjon!!!!!!!!

2009. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Évekkel ezelőtt rajtam is kitört ez az őrület, elmentem egyhez, állítólag profi, a legjobbak közül való, gyakran van újságokban, TV-ben is. Akkora csalódás volt, hogy csak na... Amiket elmondott, azt egy átlag ember normális pszichológia érzékkel kitalálja. Pl. kérdezte, hogy van-e gyerekem. Mondtam, hogy nincs, erre mondta, hogy a szüleim már nagyon vágynak unokára. Huszonéves voltam akkor, szóval azért ez a legtöbb normális szülőre igaz, hogy szeretne unokát. Meg hogy a nagymamám pár éven belül meg fog halni. Az én koromból kitalálhatta, hogy a nagyi valószínűáleg elég idős, szóval logikus... (Bár nagyi azóta is jó egészségben van). Megkérdeztem, hogy mikor halok meg. Megmondta, pedig ezt állítólag nem szabad. Mondta, hogy 81 évesen, szóval addig még van 50, hehe:))) Egyszer sok marhaságot ki kell próbálni, ennyi pénzkidobás belefér, de szerintem teljesen felesleges.

Ha ilyesmikben hiszel, akkor inkább egy profi asztrológushoz menjél, abban több logika van. Egyik ismerősöm asztrológus, ő párszor megnézte nekem hogy mi van az asztrológiai képemben a közeljövőre és abból viszont sok minden bejött. Attól lett ő nekem hiteles, hogy amikor megismerkedtünk és semmit nem tudott rólam a nevemen kívül, megnézte a születési dátumom alapján a tulajdonságom, múltamat, jellmetzpimet és rengeteg minden igaz volt belőle. Nem az a baromság, mint az újságok horoszkóp rovatában hogy ma minden Kost elüti a villamos:), hanem tényleg személyreszabottan.

2009. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
anyukámnak fiatalkorában megjósolta egy jósnő, hogy meg fog halni a nagypapája, és pár hét múlva meghalt...mondjuk szerintem ez akár véletlen is lehet...azért egy nagypapa már nem olyan fiatal általában. azóta nem mer még a közelükbe se menni...
2009. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Amikor férjhez készültem menni, voltam jósnőnél, de minden szava bevált.

Elmondta, hogy 3 gyermekem lesz(akkor ezt nem hittem el)

Valóban 3 lett, 2 lány egy fiú. Mondotta hogy hosszú évekig boldogságban élünk, de látja, hogy nem ő lesz az egyetlen ffi az életemben, s hogy végülis nem vele fogok megöregedni stb..12 év után elváltam, mert megjött az IGAZI! Akkor azt mondta, hogy ettől a ffi-től nem lesz gyerekem, nem is lett. 3 éve vagyunk együtt, most tudtuk meg, hogy neki nem is lehet. Akkor azt mondta a jósnő, hogy nem bánok meg semmit. Nem is bánom.

2009. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!