Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi aki csalja a lányt...

Egy férfi aki csalja a lányt hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés

Szóval,azok válasza érdekelne akiket csaltak már meg.Tudom nem a legvidámabb téma...

Szóval milyen volt a férfi,hogy viselkedett,mi váltotta ki hogy kezdtél gyanakodni?


2011. szept. 7. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy titkol valamit, rejtegeti a telefonját, váratlan külön programjai vannak, megváltozik a viselkedése.
2011. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor engem csaltak meg, akkor a srác érdekesen túl kedves volt velem, huszonötször elmondta, hogy szeret, stb... Látszott rajta, hogy valami rosszat csinált.
2011. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki máshogy viselkedik, van, aki sosem bukik le, van, aki még aznap.

Az is jel, ha már régóta nem kívánja a szexet a párjával, hirtelen megritkulnak az együttlétek, ám jelentheti azt is, hogy stresszel, fáradt, egyéb gondja van. Az is jel, ha hirtelen sokat foglalkozik a párjával, de ugyanakkor azt is jelentheti, hogy szimplán szeretné erősíteni a kapcsolatot, és kedveskedni a szerelmének.

Vannak egyértelműbb jelek: Ha titkolózik, eldugja a telefonját, egy percre sem engedi ki a kezéből, ha ismeretlen számok vannak benne, akiket rendszeresen hív, vagy akik rendszeresen hívják őt, ha rákérdezve kitérő választ ad, vagy dühös lesz.

Ugyanez igaz a számítógépre is, azaz gyanús, ha kapkodva zár be ablakokat, amikor te belépsz a szobába, jelszót rak rá, kizár bizonyos mappákból, kínos gondossággal törli az előzményeket.

Mikor gyanakodtam, hogy meg akar csalni a NŐ? Amikor elolvastam az MSN beszélgetéseit abból az időpontból, amikor ő otthon volt, én meg munkában. Épp időben buktattam le, még nem találkoztak, csak tervezve volt, és utána nagyon szépen mutattak a cuccai az utcán.

Szép dolog a bizalom, de azóta keyloggert használok a gépen, az a legbiztosabb módszer, amióta az MSN és társai ennyire elterjedtek.

2011. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
dugdossa a telefonját, nem fekszik le veled, nem lehet elérni telefonon, később kimagyarázza, zavartan viselkedik stb...
2011. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az az igazán durva mikor ö lesz féltékeny a másikra:D és közben meg ö megy félre:D
2011. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!