Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a nők hogy ha egy férfi "rosszul" viselkedik simán tökön rúghatják?

Figyelt kérdés
mert szerintem ez egyáltalán nem helyénvaló
2011. okt. 10. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Én pofán vágom, az hatásosabb mint a rúgás.
2011. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mit nevezel " rossz " viselkedésnek?
2011. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
itt a tapizása és enyhe fokú beszólásra gondolok
2011. okt. 10. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
hát engem ne taperoljon idegen pasi,már bocsi..
2011. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 LadyLee ***** válasza:
67%
Miért gondolják az a férfiak, hogy nyugodtan taperolhatnak? Naná, hgy ilyen esetben helyénvaló a tökönrúgás. Bár én is inkább a jól irányzott pofont részesítem előnyben.
2011. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha úgy ítéli meg, hogy menekülnie kell...most őszintén, egy idegen leáll tapizni??? Az barátok közt is zaklatás.
2011. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért gondolják? Nem tudom:D Igaz, hogy nem szabad lányokat ütni, de amikor tavaly, ok nélkül, csak úgy viccből tökön rúgott egy 10.-es k*rva, akkora pofont kapott, hogy fel sem tudott egyedül állni a földről:) De aki ilyenkor nem b*ssza pofán a csajt, az szerintem nem normális, egy életre tönkrevághatja a kisagyamat. 18F
2011. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk volt egy nagyon idióta srác, minden ok nélkül zaklatott(nem csak engem ). És volt amikor kaptam tőle csak úgy, (amikor rájött az '5 perc' ) egy pofont. csak lestem, hogy mi van, mi baja van ennek. Annyira felidegesített a hülye viselkedésével, hogy tökön rúgtam. Nem bántam meg mert az tényleg hülye volt szegény. Nem tudom szerintem direkt csinálta. De ami a fontos, hogy még ezek után sem hagyta abba a piszkálódást, pedig soha nem adtam rá én sem meg a többiek sem okot. De már maradtam inkább a klasszikus pofonnál ezek után.

Mert amennyi tökön rúgást kapott volna mindazért, amikor rájön az öt perc akkor már rég lesorvadt volna neki a micsodája.:D Úgyhogy megkíméltem:).

2011. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
shanana-nak tisztára igaza van.Behúzok neki egyet és eltörik az orra.De akkor a kézfejem is eltörik xDDD Szóval amúgy ez csak hirtelen reakció.Ha van időm kigondolni pofán vágom :)
2011. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert ezek a nők azt hiszik, hogy nekik mindent szabad. Látod itt is interneten keresztül milyen nagy a szájuk a kis pịcsáknak. De ha a férfi visszaüt, akkor fosnak mert rájönnek, hogy gyengék. Persze ha ezért a férfi megveri őket, akkor meg már rinyálnak. :)


Pedig ha a nő tökön rúgja a férfit, akkor az alapvető dolog, hogy ezért a férfi megverje a nőt. Normális férfiak meg is teszik. Csak a pancser papucs férfiak nem verik meg a nőket egy tökönrúgás miatt.

2011. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!