Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Ildikó...

Mi a véleményetek az Ildikó névről?

Figyelt kérdés
Ildikónak hívnak, de nem szeretem:) 18éves vagyok
2011. szept. 7. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is igy hivnak, 28 vagyok! darabig nem szerettem de mar megszerettem! :)
2011. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is így hívnak, és nekem is nagyon tetszik.
2011. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Kemény hangzású. Egyáltalán nem nőies. Pl. nem tudok elképzelni egy bájos, törékeny lányt ezzel a névvel.
2011. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem nem tetszik. De az Ildi becézés aranyos.
2011. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
21:06 vagyok bocsi nekem nem tetsziket akartam írni...
2011. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem tetszik, túl kemény hangzású.
2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma 20:44-es: nekem az egyik legjobb barátnőm Ildikó, és pont olyan, mint amilyet leírtál: alacsony, vékony, bájos és törékeny. :)


Viszont van egy volt osztálytársnőm, szintén Ildikó, akit nagyon nem kedveltem gimiben, ő is ilyen soványka, bár bájosnak nem mondanám.


Emiatt nálam a név megítélése kettős, egyszerre jut eszembe róla pozitív és negatív.


Szerintem az ilyen "hogy tetszik ez a név" kérdéseknél mindig befolyásolja az embert az, hogy van-e olyan nevű ismerőse. :)

2011. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Zahh, 20:44 vagyok.

Nem azt írtam, hogy nem léteznek ilyen Ildikók, hanem azt, hogy nem ilyennek képzelek el magamban egy Ildikót.

Az emberek zömének egy név hallatán beugrik egy karakter. Ez lehet csak hangzás alapján, de lehet egy ismert személy miatt is.

Senkit nem akartam megbántani. :)

2011. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző, értem én, hogy értetted, nem bántottál meg senkit és nem értettem félre. :)


Csak írtam, hogy nekem meg pont ilyen lány ugrik be az Ildikóról, mert a barátnőmet pont így hívják.

2011. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik, sajnos nekem is ez a nevem. Főleg azért nem jön be, mert 23 éves vagyok, és a legtöbb embernek nem egy fiatal lány ugrik be erről a névről, hanem egy 40-50-es kemény karakterű nő... Az Ildi/Ildike nem rossz, az már mindjárt más, ha úgy szólítanak, azt egész ,,szeretem". De ha valaki kimondja nekem, hogy Ildikó, attól a falnak megyek...
2017. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!