Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Ildikó...

Mi a véleményetek az Ildikó névről? Nektek tetszik? Milyen tulajdonságú lány jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés
Engem Ildikónak hívnak. És kb. utálom a nevemet:D
2010. jún. 25. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is volt ugyan ez a kérdés -.-'
2010. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy Ildikó, semmiképpen nem tetszik, az Ildi becézés már inkább. Egy komoly név, ami egyébként ha úgy vesszük, jó választásnak kell, hogy legyen, mivel, egy komoly hangzású név, felnőtt korában is tudja használni az ember.

De őszintén szólva, nekem nem tetszik:S

2010. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Engem is úgy hívnak és én szeretem a nevem. Nekem van több ismerősöm is aki Ildikó van aki határozottabb van aki visszafogottabb közülük.

Bár ha választani kéne akkor inkább a temperamentumosabb lányok jutnak eszembe erről a névről.

Miért nem szereted a neved?

2010. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
tegnap már volt ez a kérdés
2010. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azért nem szeretem, mert nem lehet becézni, sem az Ildus, sem az Ildi becézés nem tetszik.

És olyan fura...régies név. Nem éppen egy 17éves lányhoz illik, de legalább temperamentumos vagyok:)

2010. jún. 25. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
95%-ban okos Ildikókat ismerek :)
2010. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Komoly lány, nem buta de nem is túl okos. Mindig szemlélődik, figyeli a történéseket.

Úgy kb ennyit szűrtem le, nem sok Ildikó nevű ismerősöm van de azokra ez igaz.

2010. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kúrógép
2012. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!