Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthonülő nők! Mit csináltok...

Otthonülő nők! Mit csináltok napközben?

Figyelt kérdés

Nemrég megszűnt a munkahelyem, már találtam másikat, de csak 1-2 hónapon belül fog beindulni, addig maradok itthon, anyagilag úgysem gond az 1-2 hónap kimaradás, egy fizetésből is kijövünk, meg nem is lenne érdemes ennyi időre mást keressek.

A problémám az, hogy nagyon unatkozom itthon. Már kitakarítottam, az ebéd is megvan, egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal. Valami tipp?


2011. szept. 8. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj nyelvet, keress valami tanfolyamot, vagy sportolj.
2011. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
4 nyelven beszélek, szerintem éppen elég ez most nekem. Nem akarok tanulni semmit igazából, elég volt 5 év egyetem. Inkább kikapcsoló dolgokra gondolok. Mikor elkezdek dolgozni nem lesz megállás és eddig se volt, ki akarom használni ezt az időt.
2011. szept. 8. 10:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézzél filmet, olvassál, gyere át, segíts nekem :)
2011. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Nézz filmet, hallgass zenét, sétálj, kerékpározz a városban! :) Olvass regényt, járj koncertekre, bulizni, lazítsál!
2011. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Olvass jó könyveket, járj el bármilyen sportra, találkozz a barátnőiddel, tanulj meg gobleinezni, vagy csinálj szalvétatechnikával képeket a falra stb.
2011. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Menj a barátnőiddel sétálni, csónakázni, futni, filmezni, pizzázni, vagy csak úgy az orrotok után.
2011. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

sajnos ugyanúgy vagyok mint te :) én is csak pár hét múlva kezdek...

én olvasok, mert arra úgysem nagyon van időm munka mellett :D

van egy listám, azokról a könyvekről, amiket feltétlenül el szeretnék olvasni .

meg filmeket nézek, főleg olyan művészfilmeket, amit a párommal nem lehet :) ilyenkor úgyis dolgozik :P

2011. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Egy bartnőm se lakik ebben a városban... Sajnos:(

A férjem munkája miatt költöztünk ide.

A férjem 5 körül ér haza, addig egyedül vagyok. Tudom filmezzek, olvassak, de egyedül nincs kedvem sehhimez. Igazából én se tudom milyen tanácsra várok:)

2011. szept. 8. 10:56
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
eljárok táncórákra, dolgozgatok itthon is, mert mlm-es vagyok, és neten is dolgozom (ezért is vagyok itthon, mert mellette nem kell más meló, ebből megélek), találkozom a barátaimmal, párommal, van egy nyuszim, vele is sokat játszom stb
2011. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
vegyél egy kisállatot :) ne kutyát, valami mást, amit egyedül hagyhatsz otthon, ha dolgozni mész majd. papagájt, nyuszit, tengerimalacot, macskát
2011. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!