Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthonülő nők! Mit csináltok...

Otthonülő nők! Mit csináltok napközben?

Figyelt kérdés

Nemrég megszűnt a munkahelyem, már találtam másikat, de csak 1-2 hónapon belül fog beindulni, addig maradok itthon, anyagilag úgysem gond az 1-2 hónap kimaradás, egy fizetésből is kijövünk, meg nem is lenne érdemes ennyi időre mást keressek.

A problémám az, hogy nagyon unatkozom itthon. Már kitakarítottam, az ebéd is megvan, egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal. Valami tipp?


2011. szept. 8. 10:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Hát így elég nehéz tanácsot adni...

Ha valaki nem akar unatkozni, az feltalálja magát.

2011. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Vasalj, pakolj el a szekrényben, selejtezz ruhákat. Ha már ezek is megvoltak, jöhet a többi selejtezése. Tányérok, poharak ellenőrzése, fertőtlenítése (évente 2x amúgy is ajánlott egy teljes fertőtlenítés).

Ültesd át a növényeket, tápoldatozd őket. Mosd le a függönyöket, az ablakot, rakj rendet a számítógépeden, a régi, felesleges dolgokat töröld le. Tölts le új háttérképet.

Csinálhatnál egy spa-napot is, én amikor csak tehetem, megteszem. Takarítsd le a csillárokat, sikáld ki a cipőket. A nyáriakat rakd el máshová.

Rendszerezd a fényképeket. Rakj rendet a fűszereknél, ellenőrizd a szavatosságukat. Olvaszd le a hűtőt.

2011. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
4 nyelven beszélsz? Erre mikor volt időd? De most komolyan. Ez nagyon klassz dolog.
2011. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Én beiratkoznék valami tornára ahová rendszeresen kell járni. Kiolvasnék egy csomó könyvet, ha a pénzügyi helyzetünk engedné elmennénk pár napra külföldre .pl városlátogatás. csavarognék Pécs sétálóutcáin, árkádban nézelődnék. Én ezeket csinálnám mert ezekre jut kevés idő. Szinte hiányzik.
2011. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Sportolj.

AZONNAL!!!

2011. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Ez az! Torna, kb heti 2-szer van olyan, keress a közelben lehetőségeket, és talán megismersz 1-2 jófej csajt is. Aztán elmehetnél heti 1-2 alkalommal szaunázni, olvashatsz, vagy kipróbálhatsz új kajákat, süthetsz gyakran sütit. Ha a pároddal van rá lehetőség, ebédelhetsz napközben, (ha kijöhet ebédszünetre), közben a belvárosban vásárolgathatsz is. Esetleg jó ötletnek tűnik egy kutyus, ha van rá mód.
2011. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Általánosban tanultam franciát és angolt, gimiben angol és olasz. Emelett magamtól tanultam spanyolt, és tudok románul is, mivel itt élek. Ha jól számolom az 5 is megvan( a románt nem szoktam beleszámolni, az anyanyelvi szinten van)
2011. szept. 8. 11:32
 18/20 A kérdező kommentje:

Van kutyusom amúgy, reggel voltam vele sétálni, meg majd megyünk este megint. Jó, hogy simogatom meg minden, de az nem köt le egész napra.


Azt hiszem, az a bajom, hogy egész életemben meg voltam szokva, hogy sok dolgom van és túl hirtelen jött ez a sok szabadidő.

2011. szept. 8. 11:34
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha van érzéked/affinitásod/kedved kézműveskedéshez/kreatívkodáshoz, akkor állj neki mondjuk scrapbookozni, gyöngyöt fűzni, szalvétatechnikázni... az eléggé le tudja foglalni az embert :): Vagy mondjuk kezdj el vmit gyűjteni-én a bélyeget javasolnám... a rendezgetés meg az áztatás jó kis program :D.
2011. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Rendezd át a szobát, nappalit, vagy az egész lakást. Menj hobbi boltba keress kreatív elfoglaltságot. Fess otthon a falra, készíts díszeket. Vagy csavarogj a városban és keress karácsonyi ajándékokat, ha dolgozni mész úgyse lesz időd rá. :)


Pakold ki a szekrényed, selejtezd le a ruhatárad, a felesleget vidd el olyanokhoz, akik rászorulnak.

2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!