Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy váltsak át "otthonülő"-ről?

Hogy váltsak át "otthonülő"-ről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanában kezdek csak rájönni hogy nagyon otthonülő vagyok. 16 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Egy évbe kb 2szer ha eljárok buliba mert néha elhívnak, de akkor megyek. Van kb 3 közelibb barátom a többit csak suliból ismerem. Ők sem járnak el bulikba. Én már rájöttem hogyha nem is sűrűn el kéne járnom bulikba és megismerkedni új emberekkel. Már csak az a baj hogy így most kikkel menjek el? Mert ha a suliból akarnék egy-egy osztálytárssal az sajna szerintem nem nagyon lenne lehetséges, mert nekik már egy olyan baráti körük van akiket én egyáltalán nem ismerek és kényelmetlenül érezném magam velük. Egyedül persze nem akarok elmenni bulikba. Valaki tudna valami megoldást mondani nekem?:D
2011. szept. 20. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Új emberekkel ismerkedhetsz máshol is, nemcsak bulikban. Sőt dizsikben elég nehéz ismerkedni, hacsak nem ordibálsz a hangos zene miatt. Járj el sportolni, könyvtárba....


Egyébként azokat az embereket is megismerhetnéd, akikkel az osztálytársaid is buliznak. ők is új emberek lennének a számodra. Egyszer kétszer elmehetsz velük is, ha hívnak. És kitudja, lehet jófejek és barátok lesztek. Csak így megy az ismerkedés. Nem kell magad kényelmetlenül érezned, hiszen lesz ott osztálytárs is, akiket ismersz.

2011. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha lenne valami hobby-d ami összehozhatna hasonló érdeklődésű emberkékkel, zene, film, sport, művészet, stb.

A buli nem igazán erre való szerintem.

2011. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is inkább otthonülős voltam egész addig amíg meg nem tetszett egy srác,azt tudni kell h van vele közös ismerősöm méghozzá a legjobb bnőm kellett is nekem ez azóta rengetegszer járunk el úgy hogy az ő baráti körével,és nem bántam meg azóta rengeteg új embert ismertem meg és nagyon jóba lettünk hiába különböző kicsit a stílusunk(:
2011. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne bulizni menj, hanem olyan napközbeni foglalatossággal kezdj el foglalkozni, amin keresztül megismersz másokat. Aztán ha lesz baráti köröd, akkor érdemes bulizni menni.
2011. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. szept. 20. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sose voltam bulizni, nem nekem való közeg. Ellenben egy túratagozattal sokat járok kirándulni és hagyományőrző táborokba, ahol sok érdekes, velem azonos értékrendű emberrel ismerkedtem össze. A páromat is köztük ismertem meg, három éve vagyunk együtt, két hete elmentünk kirándulni egy várhoz és ott megkérte a kezem :) Jövőre tervezzük az esküvőt...

Keress olyan hobbit, ahol ismerkedhetsz! Például ha van kutyád, kezdd el őt tanítani, sportolni vele, különféle amatőr versenyek sok értékes emberrel hozhatnak össze. Vagy járj el lovagolni, iratkozz be az uszodába, önvédelmi tanfolyamra, ezek mind hasznos tevékenységek és újabb esélyed lehet barátokat találni! Sok sikert!

22/L

2011. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!