Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya férfiak! Hogy birkóztok...

Csúnya férfiak! Hogy birkóztok meg azzal, ha szép barátnőtök van?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogyan küzditek le a féltékenységet...
2011. szept. 8. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nem tetszenek a magas férfiak, pedig a nők nagy részének igen. Ezért mindig is 170 centi alatt "vadásztam", a férjem is alatta van. Mások szerint ez komoly hátrány, nekem meg ez volt az előny benne.


Egyébként az arcberendezésen és a magasságon kívül szinte mindenen lehet javítani. Sporttal minden testalkat javítható, az ápoltság pedig alapvető elvárás, hiszen az nem genetikától, hanem egyéni döntéstől függ.


Zámbó Jimmy-re még emlékeztek? Ő tényleg nem volt szép, de sokat odavoltak érte, stílussal ellensúlyozta a nem előnyös külsejét. Mondom ezt úgy, hogy kifejezetten nem kedveltem se a zenéjét, se őt magát.

2011. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a taszító, ha ápolatlan, igénytelen egy férfi. Egy magára adó, sportolt, ápolt férfi számomra nem tud csúnya lenni.
2011. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én meg a hihetetlen vékony pasikat nem bírom.Akiknek vékonyabb a karjuk mint az enyém,és pl a válluk is kisebb :S valahogy olyan gyerekes alkat,nem férfias.Nem kell kigyúrtnak de még izmosnak se lenni,csak legyen egy arányosan széles váll és hozzá bármilyen alkat(persze ne legyen ólábú,görbehátú,és hordóhasa se!legyen arányos,tudja hogyan hordani a ruháit,ne legyen nyakig felhúzva a nadrágja stb stb.)Szóval a stílus is nagyot dob tényleg egy pasin.Nem kell az őrült divatmánia,csak legyen saját stílusa,ami jól áll neki. Van olyan,akinek olyan jó a kisugárzása,hogy bármit vesz magára,vonzó lesz maga a pasi :)


Én pedig gyarapítom azokat a nőket,akik a magas férfiakra buknak.Ez a gyengém,ha 1fejjel magasabb nálam a férfi :) Volt már alacsony párom,akkora volt mint én 170cm alatt,és egyszerűen kisebbség érzetem volt mellette.Próbáltam elfogadni,de nem sikerült..Nem éreztem valahogy mellette biztonságban magam,nekem ezt adja a magasság.(180centi fölött legyen)


Azok a férfiak,akiknek "szebb"(ez szubjektív)a barátnője,és van kellő ambíciójuk,egójuk mellette,normális az önértékelésük,azok valahogy hozzáfejlődnek a barátnőikhez,többet adnak magukra,vagy a személyiségük lesz megnyerőbb.Aki nagyon igénytelen a barátnője mellett, az pedig másra is igénytelen és túl sok egója van ahhoz, hogy a barátnőjéhez "fejlődjön",ők azok a "lesz*rok mindent,minden mindegy"típusúak...nehéz megtalálni az egyensúlyt!

2011. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!