Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Boldog párkapcsolattal rendelk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolattal rendelkező "csúnya" férfiak. (? )

Figyelt kérdés

Önmagát nem férfiszépségnek tartó, de önbizalommal rendelkező férfiak, akik boldog és sikeres kapcsolatban élnek, kérem, röviden írják meg, hogy sikerült kapcsolatba kerülniük a női nemmel, mik a tapasztalataik, hogy sikerült mégis barátnőt szerezniük, a barátnőjük hogy néz ki külsőleg-belsőleg, és meséljék el, mi a kapcsolatuk titka.


Én ugyan lány vagyok, de annyira hihetetlenül unalmas, hogy minden második kérdésben egymásnak ugranak a felek: "minden nő, még a csúnyák is jó pasit akarnak, a csúnya pasik meg nem kellenek senkinek".

Hátha párkapcsolatban sikeres, nem éppen mai szépségideálnak megfelelő férfiaknak hisznek, hogy nem minden a külső, és nem minden lánynak ugyanaz kell.


2011. máj. 22. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz egyet az idézőjeles kijelentéssel, miért nem te magad cáfolod meg, ahelyett, hogy másoktől várod el ezt a dolgot?
2011. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

nyilván hülyeség h minden lánynak ugyan az kell am gondolom én mert jó fejek ? láttam én már olyat nem 1x h a yeti mellett ott állt hókefélke :P


19F

2011. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mert a lányoknak nem hiszik el, hogy nem minden a külső. Hiába írom le, vagy írja le akármelyik lány, hogy ilyen vagy olyan barátom volt, rögtön jön a visszavágás, hogy de biztos volt kocsija vagy sok pénze.

Plusz jelenleg nekem sincs senkim. (Nem azért, mert válogatnék, hanem mert jelenleg nincs jelentkező, és nekem sincs jelöltem.)

2011. máj. 22. 19:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"rögtön jön a visszavágás, hogy de biztos volt kocsija vagy sok pénze."


Ha ez nem is volt így, de a kérdésben önmagad leírod, hogy egy dolog biztosan volt: önbizalom.


Tudod, az önbizalom legalább olyan törékeny dolog, mint a porcelán. És akinek összetörte az élet, az önmagától nehezen fogja újraépíteni. Anélkül meg odamenni sem fog merni a nőkhöz.

2011. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Éppen ezért várok a már kapcsolatban élőktől bármiféle tanácsot a kétkedőknek (simán lehet, hogy éppen a kapcsolatuk erősítette meg őket önbizalmilag); meg valahogy biztosan vissza lehet ezt szerezni, és nem hiszem, hogy van egyetlen ember is, aki mindent és mindenkit megkapott az életben, amit szeretett volna.
2011. máj. 22. 19:12
 6/21 anonim ***** válasza:

önbizalomról annyit h : sok mindenben bízhatsz pl jó a dumád jól nézel ki a csaj vak XD stb stb elég 1 ami biztos és nyert ügyed van :) ezt az 1et meg nem nehéz össze szedni



19F

2011. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Éppen ezért várok a már kapcsolatban élőktől bármiféle tanácsot a kétkedőknek (simán lehet, hogy éppen a kapcsolatuk erősítette meg őket önbizalmilag);"


Aha. Tehát: önbizalom kell ahhoz, hogy a nem éppen adoniszi külsővel rendelkező férfi odamenjen a nőkhöz, az általad válaszra hivatott férfiak pedig éppen egy már meglévő kapcsolatukban tettek szert önbizalomra. Na most, nem gondolod, egy ez egy csöppet paradox?


"meg valahogy biztosan vissza lehet ezt szerezni,"


Pl. ha az ember szerencsével jár, és talál egy nőt, aki éppen elfogadja a külsejével együtt? Paradoxon. :)


"és nem hiszem, hogy van egyetlen ember is, aki mindent és mindenkit megkapott az életben, amit szeretett volna."


Azért a "nem kapott meg mindent és mindenkit" és a folyamatos kudarcélmény között igencsak éles különbség van, nem gondolod?

2011. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy néhány pontban rosszul fogalmaztam meg magam, szóval akkor még egyszer:


Kapcsolat akárhogy kialakulhat, és nem feltétlenül csak azért, mert van önbizalma valakinek, meg az önbizalom is elég sok rétű lehet, egy példa: valaki élőben nem nagy társasági ember, nem nagy dumagép, viszont neten igen, ott ismerkedik meg valakivel, akivel olyan jóban lesznek, hogy összejönnek a valóságban, és pont a kapcsolat miatt változik meg az ember olyanná, amilyen a neten is mer lenni. Még ha ez nem is annyira általános (bár ki tudja), máris nem paradoxon.:)


Szerintem bőven elég egy mély szerelem, amely csalódásos kimenetelű, már oda az önbizalom, amit nehezebb visszaszerezni, bár tudom, nem olyan, mintha folyamatos kudarcélmény lenne.



De itt most nem az a lényeg, hogy én miket írok, hanem hogy írjanak kapcsolatban lévő férfiak, hogy mi volt a siker titka. Én senki ellen nem vagyok, sőt.:)

2011. máj. 22. 19:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a boldog párkapcsolatban élő férfiak nem itt töltik az idejüket... bár ez csak az én magánvéleményem...

De engem is zavarnak már ezek a kérdések, szóval egyet értek kedves Kérdező.

2011. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Kapcsolat akárhogy kialakulhat, és nem feltétlenül csak azért, mert van önbizalma valakinek, meg az önbizalom is elég sok rétű lehet, egy példa: valaki élőben nem nagy társasági ember, nem nagy dumagép, viszont neten igen, ott ismerkedik meg valakivel, akivel olyan jóban lesznek, hogy összejönnek a valóságban, és pont a kapcsolat miatt változik meg az ember olyanná, amilyen a neten is mer lenni. Még ha ez nem is annyira általános (bár ki tudja), máris nem paradoxon.:)"


Na most akkor ehhez csak annyit, hogy ha élőben számít a külső - de most őszintén, ki mondja azt, hogy nem számít? - akkor az internetes ismerkedésnél ez hatványozottan igaz lesz. Nem szívesen fog a nők többsége elkezdeni ismerkedni egy férfival, aki mondjuk az interneten keres társat, esetleg nam a szomszédban lakik, és még a tetejében ráadásul nem is az ideálja külsőleg.


"Szerintem bőven elég egy mély szerelem, amely csalódásos kimenetelű, már oda az önbizalom, amit nehezebb visszaszerezni, bár tudom, nem olyan, mintha folyamatos kudarcélmény lenne."


Ahha, tehtá megkockáztatom, hogy a szerelmi csalódást már átélted. Akkor pedig feltételezem azt, hogy nőként, és főleg olyan nőként, aki ilyen kérdést ír ki, van benned egy jó adag empátia. Használd egy picit. És képzeld el a folyamatos kudarcélményt, és, hogy belőled mit váltana ez ki idővel.


"De itt most nem az a lényeg, hogy én miket írok, hanem hogy írjanak kapcsolatban lévő férfiak, hogy mi volt a siker titka. Én senki ellen nem vagyok, sőt.:)"


Amilyen szép számmal jelentkeztek itt...

2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!