Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudtak rám abszolút...

Megharagudtak rám abszolút jogtalanul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A faluban, ahol élek "okos"-ként bélyegeznek meg, mert osztályelső voltam. Ebből következőleg azt hiszik, hogy mindenhez értek. Egy hete eljött hozzám egy nő, hogy segítsek a fiának németből. Elmondtam neki, hogy sajnos egy árva mukkot nem tudok németül, mert nagyon gyenge tanárnőnk volt (aki amúgy a fiát is tanítja jelenleg), és egy ép mondatot sem tudok összerakni. Ami valóban így is van, mert a 4 év alatt mindent butaságot tanultunk csak fogalmazni, mondatot összerakni meg beszélni nem. Többször is kihangsúlyoztam hogy NEM TUDOK NÉMETÜL, erre ma mondja édesanyám, hogy visszahallotta valakitől, hogy a nő meg van haragudva rám mert nem segítettem és ezt hangoztatja is másoknak.


Nem értem miért nem lehet megérteni, hogy amiért jó tanuló voltam NEM ÉRTEK MINDENHEZ!!!


Mit lehet tenni ilyenkor? Az első az hogy letojom amit mond, de mégis idegesít...


2011. szept. 8. 13:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, nem a te hibád, majd elfelejtik.

Amúgy meg nem vagy köteles segíteni, főleg nem ingyen. De pénzért sem.


Ha segítenél, és hülyeséget mondanál, és a gyerek 2-est kapna, akkor az lenne a bajuk.

2011. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így csak a matekkel. Soha nem jött nekem alapból, minden jó jegyért vért izzadtam. Nem értették meg hogy nem megy, örültem hogy túléltem és elfelejthettem.
2011. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne törőd vele, tipikusan olyan ember, aki kihasznál másokat, és ha a kezedet nyújtod, leharapná a karodat is. Egyébként meg épeszű ember, ha elmondod neki (miután rákérdez), hogy mi a pálya, melléd fog állni...
2011. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
meg van haragudva rám? talán megharagudott rám. Ha már osztályelső voltál. Amit ezek után persze kétlek.
2011. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hagyd a nyálba. Mar igy is tul sok idot foglalkoztal ezzel a dologgal...
2011. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Elnézést, valóban helytelenül írtam. Felénk szokták így használni (ismét mondom HELYTELENÜL), valószínű az itteni nyelvből ragadt ránk. (Nem Magyarországon élek.)
2011. szept. 8. 13:48
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
13:43 szerintem te csak kötözködni akarsz. Nekem is van egy nyelv amit otthon használok abba simán beleférnek az ilyen szavak, és van amit másokkal.
2011. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

"A meg van haragudva rám" helyes.

Passzivban lett irva, te tudatlan!!!

2011. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Koltozz el a falubol:) En is faluban nottem fel, tudom, hogy ez igy megy. Nincs mit tenni. De inkabb pletykaljanak errol mint a nemletezo titkos szeretoidrol:)
2011. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1. Nem mindenkinek való a tanítózsdi

2. Nem vagy köteles ingyen vagy pénzért cserébe tanítani

3. Attól még hogy jó jegyeid vannak nem jelenti hogy tudod is az anyagot.


Én ilyen sorrendbe mondtam a szomszédnak persze máshogy megfogalmazva. Azt hitte én találtam fel a spanyol viaszt csak mert az átlagom 4 fölött szokott lenni.

Én meg azt kezdeném el terjeszteni hogy képtelen volt felfogni hogy nem tudok németül és még meg is rágalmazott. Jah és pofátlanság ilyet kérni az embertől ha nem vagytok közelebbi kapcsolatban. Nem tartozol neki semmivel sem.

2011. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!