Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jogtalanul duzzogok?

Tényleg jogtalanul duzzogok?

Figyelt kérdés
Tegnap délután már fájdogált a pocakom, éreztem, hogy ebből lesz valami hasmenés féle éjjelre. Valamivel tuti elronthattam a hasam. Estére rosszabbodott a helyzet, de nem éreztem még, hogy jönne valami. 10 óra körül készülődtünk lefekvéshez a férjemmel. Erre ő közölte, hogy szeretgessem meg apát...mondanom sem kell, hogy semmi kedvem nem volt, most szexelni. Ezt meg is mondtam neki, hogy szarul vagyok, fáj a hasam. Ő meg közölte: hogy mondjam inkább, hogy fáj a fejem:( Ez már itt szarul esett...aztán jött a többi, hogy majd írjuk a naptárba..meg havi egy kötelező... hozzáteszem sosem utasítottam még vissza. Tegnap tényleg nem volt hozzá kedvem. Szarul esett, hogy ezeket mondta, mert a volt felesége csinálta ezt, hogy írta a naptárba. Szerinte ő lehet csak felháborodva, meg, hogy meddig tartott volna nekem kielégíteni őt. Beszélni sem akar velem, semmi...neki áll feljebb! Mondtam neki, hogy majd neki is veszünk naptárat, hogy tudja jegyzetelni, erre meg azt mondta, hogy nem kell, megjegyzi. Meg, hogy nem is kell együtt lenni, majd kicsapja a répát. Ezek nagyon fájnak nekem, mert most volt hogy egyszerűen nem volt energiám és kedvem hozzá:(
2009. júl. 28. 09:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg vele, ha szeret, akkor meg kell értenie. Vagy máskor ha így vagy, szeretgesd meg és ha menet közbe hánynod kell, ne csodálkozzon :P Ez önzőség a részéről...
2009. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Mondtad neki napközben, hogy rosszul vagy? Amúgy persze, jogos, hogy ilyenkor nem vágytál a szexre, de szerintem neki se lehetett jó napja, ha ilyen könnyen felkapta a vizet. Beszéljétek meg.
2009. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
12%

Duzzogni mindig jogtalan.

A duzzogás nem opció.

Szerintem viccelni akart, hogy enyhítse a fájdalmad, csak nem voltál olyanban, hogy vedd a lapot.

2009. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Már délután mondtam neki, hogy gond lesz. Viccesen mondtam is neki, hogy ha éjjel sír a gyerek és nem ugrok, akkor wc-n vagyok...szóval ne várjon rám, hogy majd én megyek.
2009. júl. 28. 10:03
 5/32 A kérdező kommentje:
Beszélnék...de ő nem...csak támad. Rám sem néz:( A türelmem meg nekem is véges.
2009. júl. 28. 10:04
 6/32 anonim ***** válasza:
38%

Tudom, hogy gáz, de én "megszeretgetem apát", mégha migrénem van is.Kicsit lassabban és nehezebben megy, de nekem is elmúlik tőle a fejfájásom.

Csak akkor nem, ha annyira fáradt vagyok, hogy félig alszom.

Egyébként nem árt néha nemet mondani, majd megenyhül.

A férfiak rém furák néha, teljesen másként látják a világot.

2009. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Ilyenkor ne poénkodj, közöld hogy szarul vagy. Ha ilyen parszt, hagyd rá a francba, kapjon az agyához!
2009. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

A pasik hihetetlenül otrombák tudnak lenni! Különösen, ha az agyuk leszáll a gatyájukba, már akiknél nem eleve állandóan ott van... Viszont, ha ők tüsszentenek kettőt és ki kell fújni az orrukat, akkor már mindenkinek körülöttük kell ugrálni és főleg sajnálkozni a tragédián. Ehhez mérten gondolják úgy, hogy ha valaki rosszul van az kábé úgy van rosszul, mint ők szoktak, magyarul saját magukból indulnak ki. Tisztelet a kivételnek, de ha be vannak indulva semmi fontosabbat nem tudnak elképzelni. Ha ebben valami akadályozza őket az csakis valami konspiráció lehet. Az én párom szerencsére a normálisabbak közé tartozik, de egyszer egy hasonló esetben, amikor jeleztem, hogy már mondtam, hogy nagyon szarul vagyok (itt éppen egy buliba való készülődésről volt szó, nem szexről), azt felelte, hogy igen, hallotta, de nem hitte el, mert nem nyafogtam mellé és nem volt látványos a szenvedésem... Pluszban megjegyezte, hogy ez már máskor is így volt. Azóta előfordult már, hogy úgy közöltem, hogy nem vagyok jól, hogy hozzátettem: és nem vagyok hajlandó hisztizni és látványosan szenvedni, mert attól még rosszabbul érzem magam.

Ez a naptárba való irkálás, meg elég bunkó dolog, ha orr alá való dörgölés végett kell. (Más kérdés, ha babavárás miatt történik.) Az egyszerű, nincskedvemes napokon pedig annak a félnek a kutya kötelessége feldobni a hangulatot, aki éppen jobban motivált. Nem kevés praktika van ehhez, de a 4 sör után beindult kocsmaszagú pasi követelőző magatartása pl. nem tartozik a vágyfokozó feltételekhez. Ezt is nehezen emésztik általában.

Az a normális, ha egy házassági kapcsolatban mindkét fél képes felfogni a másik jelzéseit félretéve a saját önzőségét.

2009. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%

Ha ilyen viszonyban vagytok a férjeddel, már ne haragudj meg, de a kapcsolatotok egy nagy nulla mindkettőtök részéről. részedről azért, mert nagy valószinűséggel tényleg ritkán szexelsz vele, ami az eltávolodás jele, mert ha 10 alkalomból egyszer mondanál neki nemet valószinüleg nem patáliázna így. A férjed részéről meg azért, mert akárhogy is, de ha egy nő nem akar szexelni annak igenis komoly oka van, és olyan nincs hogy ilyesmin megsértődni.Főleg ha van már közös gyerek is és vele kell többet foglalkozni. Szóval én a helyedben a mindkét félre leírtakon elgondolkodnék igen erőteljesen. A nem kíván szex igenis azt jelzi, hogy a kapcsolatban nem működik valami, és ezt a nők szokták általában jobban közvetíteni.

Ha még ezek után te akarod kiengesztelni, meg magyarázkodni neki, hát hajrá, csukott szemmel folytathatod az életed, de csak úgy amilyenné tetted.

2009. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%

10.05-ös vagyok.

OFF:Engem azt tesz a föld alá, hogy egy durvább nézeteltérés után ő mindig szeretne, én meg épp bőgök...szóval nem nagyon.De rájöttem, hogy így akar kiengesztelni.:)Egy kapcsolatban a férfiak ezzel fejezik ki a szeretetüket IS.

2009. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!