Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónaposan 85 cm-nél a 10,5...

20 hónaposan 85 cm-nél a 10,5 kg nagyon kevés? Kb.1 hónapja alig eszik. Mindenre az a válasz, hogy nem jó! Olyan édes pufi volt, mindent megevett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
őszintén? semmit. a fiamnál ez 2 évesen volt. aztán elmúlt. idegölő dolog, de ha erőlteted, csak ártasz. hidd el tapasztalatból írom. add neki, amit szívesen megeszik.
2010. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éves a fiam, 82 cm és kb 10-11 kiló.

Nem kell tenned semmit, kínáld az étellel, ha éhes enni fog, ha erőlteted, még jobban ellenkezni fog! Nem fog éhen halni!

2010. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szóval 2 éves lesz a fiam karácsonykor!
2010. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevéss. Az én lányom 95 cm és 11 kg. Nem hurkás az tény, de ő sosem volt duci, én így szoktam meg. neked szerintem azért furcsa, mert eddig pufibb volt. Egyébként a gyerekek egyre vékonyabbak lesznek, a súlyuk a magasságukhoz képest már kevésbé nő. Ha ti sem vagytok vastagok akkor a gyerek is egyre inkább hozzátok fog hasonlítani, elkezd vékonyodni.

Ha minden nap elérakod a normális kaját akkor meg éhenhalni sem fog. olyanról én még nem hallottam, hogy ehetett volna de nem evett valamennyit. Ez most drasztikusan hangzik, de azt mindenki tudja vannak jól evő gyerekek és vannak akikbe úgy kell beleimádkozni a kaját. Majd megjön újra az étvágya egyszer csak!

2010. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom erőltetni, csak a család nyaggat, milyen sovány. Én is úgy remélem, nem akarja magát éheztetni. :)

A baj az, hogy kakaón és tejen élne csak, de 3 hete kiütése lett, mert telítődött. Már kap megint, de sokkal kevesebbet. A tápszeres dolgokat szintén nem eszi meg.

2010. dec. 7. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevés?

Lányom 30 hós, 91 cm, 12 kg és így sem vékony!

Szerintem bőven jó ..

2010. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást. :)
2010. dec. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!