Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkire nem számíthatok?

Senkire nem számíthatok?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, vannak barátaim, akikkel össze szoktam futni néha, de.... ha el szeretnék menni messzebbre, nyaralni, kirándulni, stb., senkire nem számíthatok. most nyáron is mentem volna Balatonra vagy Velencei tóhoz, de akárkit kérdeztem, senki nem volt hajlandó jönni, csak húzták a dolgot.. nekik most nem jó, nincs pénzük, stb. feltették a kérdést, h: "Olyan messze.. ez most komoly?" (nincs messze, vonattal pár óra )Lehet, hogy egyszer kétszer nincs pénzük, meg egyéb gondjuk van, de kb egész nyáron kérdezgettem őket (mert hogy megbeszéltük h majd nyáron keressük egymást), és soha senkinek nem volt jó.Persze másokkal elmentek nyaralni, mindegyikük volt legalább egyszer, de velem sehova nem akartak jönni. Pedig nagyon szívesen mentem volna víz közelbe bárkivel akár egy napra is, de sajnos semmi nem jött össze. Szülőkre végképp nem számíthattam. Most is jön a meleg hétvége, de senkivel nem tudok balcsira menni, de szerintem még találkozni se.

vélemények a dologról? velük vagy velem van a hiba?


16 L


2011. szept. 9. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Félreértés ne essék, vannak barátaim"

Félreértés ne essék, ők nem a barátaid, csak a "haverjaid". :)

Próbálj más barátokat (is) keresni, akik tényleg szívesen vannak veled.

2011. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, én is így jártam.Egyedül unalmas bárhová is menni, meg amúgy sem mennék, mert sajnos van ilyen fóbiám...De ha valaki jött volna velem, szívesen elmentem volna strandra, vagy kirándulni.Most már mindegy, mert már nem lesz olyan jó idő.Remélem, jövőre jobb lesz.
2011. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk tényleg így csak havernak mondható.De nekem is van olyan bnőm akivel egyikünk sem menne el ilyen helyekre...

és meg van az oka.Biztos van ennek is.

2011. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van ők nem barátok, csak haverok. Amúgy, ha úgy vesszük magadra mindig számíthatsz..

(ha barátok lennénk biztos Veled mennék)

Mi a barátaimmal összetartottunk anno.

Keress más barátokat, mivel őket meg válogathatod, családod meg nem!..

Szerintem benned nincs hiba.

2011. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazi barátok....haveroknak sem az igaziak... Remélem a kövi nyáron már el tudsz menni valakivel,talán majd egy fiúval :)
2011. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért ha találkozom velük, elvagyunk, jókat is tudok velük beszélgetni,megbízom bennük..... csak ilyen dolgokra nem nyitottak, legalábbis ha én kérdezem őket, és ez zavar.. kedves tőletek, köszönöm a válaszokat:)
2011. szept. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!