Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még ilyenkor ki út? Vagy...

Van még ilyenkor ki út? Vagy vége?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve vagyunk együtt. Ebben a két évben ő valami borzasztó szerelmes volt, nem járt el a barátaival és nem foglalkozott senkivel, ha szabad ideje volt csak velem töltőtte, ez nem volt normális akkor is tudtam és most is. Most meg van a gond..rámunt..és ma bevallotta már nem tudja merre tovább szeret, de élni akar, sok volt neki a 2év és a rozsaszín köd már nincs. Szeret, de nem szerelmes. Szakítani nem akar, megakarja probálni rendbe hozni, de nem tudja fog e menni, mert ahányszor barátai hívják valahova nem akar menni mert lelkiismeret furdalása van miattam. Pedig én mindig mondtam neki régen is járjon el, én is eljártam a barátaimmal, amire ő nagyon féltékeny is volt, akkor úgy éreztem nem bírom mellette, de kitartottam és most itt a baj..
2011. szept. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell ezt beszélnetek.Ő elmegy a haverokkal,te mégy a tiéiddel.nem értem mi a gond.A szerelem elmulik mindenkinél,az jó ha a szeretet megvan és jól megvagytok.
2011. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj csak vele, hogy nem gond ez, csak nyugodtan engedje meg magának, hogy mást is lát és csinál rajtad kívül, az úgy a normális. A rózsaszín köd nem tart örökké, mással sem tartana. Visszajöhetnek még az érzelmei, csak adnia kell magának esélyt kicsit másképp csinálni a dolgokat. Mondd meg, ne legyen lelkiismeretfurdalása.

Egyébként az én férjem se jár el, mondjuk nem is bulizós, de itt ott munkahelyi partikra sem. Ezzel a szöveggel, hogy nem érzi magát jól nélkülem. De rábeszéltem. Nem kell azt higgye, ha nem veled van épp, akkor már baj van, épp akkor javulhat a dolog. Adjatok még ennek a próbának esélyt.

2011. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de igaz; egy idő után elmúlik a rózsaszín köd, és a szerelem átalakul. Igaz, hogy nem lángoló érzés, de ugyanolyan intenzív. A kötődés, a bizalom, az összetartozás érzése. Vannak, aki ezt az érzést sokkal jobban szeretik, mint a rózsaszín szerelmet.


Ha a párod nincs ezzel tisztában, vagy nem tetszik neki az új érzés, akkor keressen 2 évente új nőt.

2011. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!