Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy az...

Volt már olyan, hogy az exetek nem akarta felfogni, hogy köztetek mindennek vége, és a szakítás után zaklatott, hívogatott, smsekkel bombázott, vagy fenyegetőzött? Mi történt. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Számcsere???
2011. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem dúrván de volt ilyen.Egy olyan fiú,aki csak szexet akart, komoly kapcsolatot nem.Szakítás után 1 héttel összejöttem egy fiúval.az ex felhívott h. találkozni akar,de én mondtam h. nem mert van barátom és nem érek rá.Ő meg egyből, h. ne kéressem magam,meg jó lenne találkozni stb.Sms-ket is írt, kb 2-3 hónapon keresztül heti 1-2 alkalommal próbálkozott, aztután leszokott róla.Gondolom rájött h. semmi esélye.Kicsit beképzelt volt és azt hitte nála jobbat nem találnék, vagy ki tudja mi járt a fejében, de lehet csak azt hitte könnyűvérű vagyok...
2011. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

IGEN!!! Ez még a kilencvenes években volt. (Én F ő Nő)

Szakítás után egy darabig hívogatott, leveleket írt, de leépítettem. Aztán 1996 áprilisban valahogy kinyomozta a mobilszámomat is és felhívott szülinapomon felköszönteni. Én kultúremberként fogadtam, megköszöntem, mint két ismerős kicsit dumáltunk is a telefonban. Én balga meg elmeséltem, hogy májusban utazom Párizsba egy hétre és csak édesanyám (aki beteg is volt) lesz otthon egyedül egy hétig.

Hát anyám rengeteg eltorzított hangú hívást kapott azon a hétenm hogy fölgyújtják a házat, hívja a tűzoltókat és hasonló mindenféle mocskolódást. Aztán a kb századik esetnél azt mondta, hogy jó, megvolt az egy perc, így a vonal bemérése sikerült. Erre egy aqrvaanyját szólással letették.

Aztán egyszer jóval később hívott Krisztike, az ex, hogy ő a munkahelyén hallotta valakitől, hogy kinyomoztunk és azzal vádoljuk őt, hogy az unokatesója lakásáról hívott és zaklatott minket.

DÖBB! Ekkor esett le az érme, amit addig nem is gondoltam...

2011. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nem is egyszer. Az egyiket le sem írom, annyira durva volt. A másik akkor hagyta abba, amikor a rendőrséggel fenyegetőztem. Volt pár dolog, amivel tudtam (volna) zsarolni: fegyvereket gyűjtött (= szólok a rendőrségnek); voltak a családjában kusza dolgok, amik ha kiderülnek óriási balhé lett volna (=borítom a bilit); és volt egy szabálysértése is, amivel kapcs. felnyomhattam volna. Szóval keress rajta fogást, ha béna úgyis félelemből lekopik.
2011. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos én is egy ilyen ex vagyok. Nem rosszindulatból csináljuk, hanem mert Mi még mindig szeretünk Titeket és nem tudjuk elfogadni hogy a szerett és hőn áhított személy már nem érez irántunk semmit. Mi még szeretjük, és mindenre képesek vagyunk csak hogy visszakapjuk.

Egy nőtől soha ne várd, hogy ugyanolyan könnyen továbblépjen ahogy Te tetted. Az érzelmeink erősebbek, mélyebbek, bonyolultabbak. Ezért nehezebben is múlnak.


Bár én nem bombázom az exem smsekkel és nem is hivogatom(kapcsolatunk alatt sem hivtam szinte soha)de tudom hogy zavarja, hogy még mindig szeretem.

Elküldött engem is a fenébe már, de az csak olaj volt a tűzre mert láttam milyen határozott és férfias és utána még jobban vágytam rá jobban vissza akartam kapni :D.


Szerintem várni kéne mig elmúlik magától, lecsillapodnak a kedves érzelmei. Ha valaha szeretted ne akard megbántani ne küldd el keményen hisz valószinüleg fájna neki hagyd hogy kitombolja magát és remélhetőleg magától megnyugszik.

De miért akarod, hogy ne keressen? Nem szeretnél már tőle semmit, vagy csak terhes az állandó jelenléte az életedben? Netán van is már új kapcsolatod?

2011. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

"De miért akarod, hogy ne keressen? Nem szeretnél már tőle semmit, vagy csak terhes az állandó jelenléte az életedben? "


Látom neked is elborult az agyad. Mivel az EXről van szó, így általában már nem akar tőle az ember semmit...


Az pedig kinek jó, ha zaklatják, ha naponta 10szer hivogat egy olyan ember, aki számodra már nem fontos? Ez beteges.

2011. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Siman feljelenteni zaklatasert. Fenyegetozes rosszabbra is fordul.

Elozo valaszolo, azt irta, hogy "mert meg mindig szeretunk". Nem igaz. Ugy gondolkoznak, "ha enyem nem lehetsz, akkor mase sem!"

2011. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

Az én egómat, férfiúi hiúságomat( ami nincs mert nő vagyok :D) legyezgetné, hogy a volt kedves vissza szeretne kapni. Fordított helyzetben biztos, hogy nem hagynám hogy továbblépjen az aki engem ennyire szeret. A problémákat meg lehet oldani az ember változik és főleg aki ennyit küzdött érte utána többnyire meg fogja becsülni a párját. Bár ha nem érzel iránta semmit akkor lehet ezt nem igy fogod fel.

Talán belőlem is csak a szomorúság beszél, mert bele kell törődnöm hogy a párom akivel nemrég még közös jövőt tervezgettem már arra sem tart érdemesnek hogy szóba álljon velem, de én akkor sem dobnék el egy szerető párt egy ismeretlen járatlan útért aki lehet soha nem lesz belém fele annyira se szerelmes mint a volt párom.

De ez csak annak nehéz döntés, aki már nem érez semmit. A másik viszont sérül.

2011. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, többszöri határozott nemre sem vette észre magát. Végül kerestem az ismeretségi körben (egyik munkatárs) egy nagyon mély hangú férfit,aki egyszer felvette helyettem a telefont, az új barátomként mutatkozott be és nyomatékosan megkérte, hogy ne keressen többet, mert rossz vége lesz.

Bevált, nem keresett többet.

2011. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

"Látom neked is elborult az agyad. Mivel az EXről van szó, így általában már nem akar tőle az ember semmit...

"


Te meg ne általánosítsál légyszíves. Hány és hány ember van aki újra összejön a volt szerelmével...

A sértegetést meg külön kikérem magamnak, a Te agyad lehet elborulva ha így reagálsz a dolgokra. Az biztos hogy érted EGY KAVICSOT SE RUGNÉK ARRÉBB, de szerencsére nem mindenki ilyen vannak akik számára az ex kapcsolat után is értékes ember marad és szeretnének hallani róla. Nem kigyót békát rákiabálni és eltávolitani mint egy ellenséget. Miért bántjuk azt aki minket szeret??? Persze normális viselkedésről beszélek nem arról amikor az embert fenyegetik és lépten nyomon zaklatják. Ott komolyan fel kell lépni. De egy kedves exbarátnőt aki csak hallani akar rólad nem értem miért kéne halálos ellenségnek kikiáltani. Lehet csak én működöm furcsán... mert nem lettem feljelentve amiért egy újévi smst mertem irni az exnek.

Barátságról hallottál már? Mert én igen és szerencsére a volt párom is, ha szükségem van a segitségére, felhivom! Ha ő akar valamit akkor ő hív. Nem kell naponta 10x zaklatni a másikat, nem is szabad de félvente egyszer vagy kétszer ha kiváncsi vagyok rá biztos nem fogom magam vissza!

2011. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!