Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsémnek holnapután lesz a...

Öcsémnek holnapután lesz a születésnapja. Arra gondoltam, hogy elviszem egy szórakozó helyre meglepetésként. Hova vihetném? Ahol legalább én is kicsit el lehetnék.

Figyelt kérdés
7 éves az öcsém. 15 vagyok, és olyan helyre szeretném vinni, ahol ő jól érzi magát, de azért én se unjam a fejem fél napon keresztül. Tropicariumhoz mit szóltok?
2011. szept. 10. 09:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Az én gyerekemnek tetszett a planetárium, mikor voltak a sulival, szóval nyugodtan viheted.

Jó egész napos program volt még felmenni a Gyerekvasúthoz (61-es villamos végállomás), onnan gyalog a János-hegyi kilátóhoz, és libegővel mentünk le a hegyről. Annyira nem is volt drága szerintem, és nektek amúgy is csak diákjegy kell. Ha nem esik, természetesen, és már kezdenek sárgulni a fák is.


Esetleg hajóval átmehettek a Hajógyári-szigetre, ott egy jó nagy csúszda park, és mindig vannak programok is, vagy a Margit-szigetre, ott is mindig van valami hétvégente.


Szuper buli a Cirkusz is, de az egy komoly vagyon sajnos. :( Nem tudom, mennyit tudsz rászánni.


A fiúk szokták élvezni a Közlekedési múzeumot, vagy a Vasúttörténeti parkot, illetve nem tudom, van-e pl. gokartozási lehetőség a környéketeken, megfizethető áron.


Szerintem a mozi se rossz, a Verdák2 most még biztos megy valahol.

2011. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A Tropicarium tökéletes ötlet, de a Planetárium is tetszhet neki, ha olyan előadást keresel ami inkább gyerekeknek való.

Viszont állatmenhelyről nem hozhattok kutyát, ha nincs veletek valamelyik szülő.

2011. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
gokart?
2011. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
2011. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
igen tudom, a végén becsatlakozik hozzánk az unokatesóm, ő már 21 éves. csak amíg elhozzuk a kutyát. dumálunk egy kicsit valamilyen parkban, öcsém addig el lehet a kutyával, már vettem pórázt meg mindent csak tesóm még nem tud erről. egyébként tavaly ballagtam, pénzt kaptam a családomtól, az még megvan és úgy döntöttem, hogy öcsémre költeném, hadd legyen egy jó napja, mert nem sűrűn járunk el ilyen helyekre. meg anyu is ad még egy kis költő pénzt azt mondta. :)
2011. szept. 10. 10:16
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidam Park?
2011. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Tropicarium: A Camponában van, Budatétény vasúti megállónál kell leszállni a Fehérvárra vagy Pusztaszabolcs-Dunaújváros felé menő vonatokról. (A Martonvásáriak nem jók oda!)

A Déliből indulnak oda a vonatok, de Kelenföldön is fel lehet szállni. (Egybe meg lehet venni a vonatjegyet a lakóhelyedtől Budatétényig, nem kell külön Lakóhely-Bp és Bp-Budatétény.)

2011. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. szept. 10. 10:21
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy csak a személyvonatok állnak meg, a gyorsok nem, de busszal is el lehet jutni oda, ha soká menne a vonat a Móricz Zsigmond körtérről (33-as), csak tovább tart az út. (ca. 25 perc), meg a vonattól közelebb van a bejárat.
2011. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
csodák palotája
2011. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!