Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl a dolgokat,...

Én reagálom túl a dolgokat, szerethetett vagy inkább csak ragaszkodott?

Figyelt kérdés

nem tudtam soha eldönteni róla hogy mit is érez irántam. szeret vagy csak ragaszkodást? ha nem voltam akkor írta hogy hiányzom meg ha hosszabb időt távol volt munka miatt írta hogy ide+oda akar velem menni, meg hogy majd csinálunk sok mindent együtt. mindig gondolt rám ha elutazott hozott ajándékot nekem + családomnak is, mikor még be sem mutattam őt, mert korosabb volt hozzám képest és kényelmetlennek éreztem.

amiből viszont azt érezhettem h. nem szeret annyira mert igényeltem volna hogy többször keressen. nem tudom már hogy én reagálom-e túl, és mit érezhetett irántam. lehet érezhetett irántam valamit csak szarul fejezte ki? vagy egyáltalán milyen az amikor szeret egy férfi egy nőt?


2011. szept. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk a párommal. Nem mindig tudjuk egymást hívni mert amikor én délelőttös vagyok akkor ő délutános. Alig látjuk egymást de este mindig beszélünk telefonon ha nem vagyunk fáradtak. :) Ne ezt nézd, hogy alig keres. Valakinek nincs rá ideje, hogy gyorsan felhívjon.Ha munka van akkor azzal kell foglalkozni.
2011. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha nem találkozunk este sem keres sokszor. nem tudom. lehet én reagálom túl, de már mindegy mert vége, épp ezért mert nem tudtam eldönteni mit érez. ezért is tettem fel a kérdést hogy ebből ki mit szűr le. én néha ezt néha azt..s
2011. szept. 10. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat a leirasodbol nem sokat lehet kiszurni, mert te kerdezel minket,h szeretet e meg stb. Hat szerintem igen,de viszont te vagy bizonytalan. Mennyi ideig voltatok egyutt? Hany evesek vagytok? Hat szerintem nagyon rosszul eshetett neki,h a csaladod elott nem merted felvallalni. A masik meg hogy nem keress, hat miert nem hivtad te? Hogy nezz mar ki az,h mindig o hivjon. Nekem te nagyon fiatalnak tunsz.
2011. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én 21 vagyok ő 36 volt. majdnem 1 év
2011. szept. 10. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint en vagyok. Bocs most off-olok.De akkor jol ertem, hogy te szakitottal vele, mert nem voltal biztos az erzelmeiben?
2011. szept. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!