Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (hosszú lesz, de nekem fontos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(hosszú lesz, de nekem fontos) Mi a véleményetek erről a beszélgetésről? Szerintetek "B" részéről képben van 1 másik nő (mert nem tagadja és nem is vallja be)? Egész végig mást szerethetett v mi baja? Mire gondolhatott?

Figyelt kérdés

Ez a szakításunk után kb 3 héttel történt..Legyen "B" a férfi, "T" a nő..


*B: Az egész életünk erről szól..

T:nah aztán miről ??

*B:Ítélsz,gondolsz,alkotsz.. De az igazság..Odaát lakozik..

T: honnan jönnek ezek a „magvas” gondolatok??bár ez így van csak azt nem tom itt mi volt az igazság??én tényleg megszerettelek akkor és te képletesen belémrugtál!szal itt nincs igazság!

*B:Dehogynem!Csak azt 1edül én tudom!! Nagyon jo volt Veled..Soha nem fogom elfelejteni!!

T:Sokra megyek vele..jah jo volt velem meg a többi csajjal is mi?most sem tod elmondani az igazat.De gondolom szerelmes vagy,hát akk hajrá legyetek boldogok!vele ugyis minden fenomenális volt ahogy hallottam.

*B:Honnan tudnád,vagy bárki is..Szoval nem hallhattál semmit..!!!

T:Honnan tod?abba ne légy olyan biztos.de mondom szerelmes vagy akk legyél..neked ő kell,ő számodra jobb hát akk ennyi..csak engem hagytál vna.

*B:Mit honnan tudok???A saját életem,dolgaimat??ne tudja már jobban más!! pláne ne 1 senkiházi..akit nem is ismerek…!

T:Itt most nem is erről van szó h bárki mit mondott.Folyamatosan megcsaltál és még most sem mondod el mi az igazság.Nem értem minek kellettem én,lettél vna Vele.

*B:Nem csaltalak meg folyamatosan..!!

T:jah persze.én kérdeztem h nem e a volt csajodat szereted erre a szemembe hazudtál!!mit gondoljak??!!De mondom,neked Ő kell,hajrá!

*B:Fejezd már be! Sok a hülyeség

T:Látod most sem mondasz semmit pedig ennyi járna!Ö neked a tökéletes hát addig tartsd meg míg nem szalad!én nem tudtam vele versenyezni hát ez van..de talán nem is akartam mert azért büszkeségem még van!

*B:Ha korban közelebb lennénk 1máshoz..te lennél nekem a tökéletes!!!

T:Persze ezt már sokszor hallottam hiszed v sem..de ez akk sem indok mert ez áthidalhato lett vna..és minden fejben dől el de te annyira ragaszkodsz a te változatodhoz h nem tudlak meggyőzni…de én már nem győzködlek..

*B:Én sem győzködlek!! Szeretlek és kész!

T:Jah mert nem is akarsz..ennyi..a szeretlek szóval meg bánj óvatosabban!de akk légy boldog Vele v akivel akarsz,nem érdekel.és ez csak rajtad múlott,te nem éltél vele sé nem is akarsz,hát el kell fogadnom.Bár én tényleg akartam h működjön de nagyon röghöz kötött vagy.

*B:Csodálatos Nő!!! lesz belőled!

T:Jo és??? én téged akartalak,de neked én nem kellettem..xal ezzel nem sokra megyek.és mi az h lesz?! AZ VOK!! vagy szented hermafrodita vok v mi??Gondolkozz

*B:Nő!!! Most még csak lány,csajszi vagy..Gondolkozz te! Joéjt!

T:Hát te el vagy tévedve..nem a 40éves kiélt nők csak a nők!bár számodra lehet.inkább neked kéne gondolkozni mert néha te se tod mit akarsz! én legalább tudom.

*B: És mit??

T:Én már elmondtam…simán elmaradtam vna veled mert azt hittem h legalább éretten gondolkodsz …és boldog is lettem vna,de te nem akartad.


22/L 35/F


2011. jún. 26. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

meg akart dugni többször egy fiatal kis csajszit is, megkapott, de mást nem akar, csak reszelni veled.


bocs, ha megbánt a dolog, de ez az igazság, a többi meg csak rizsa.

2011. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
8honapig vtunk együtt és a szex nagyon ritka volt..sőt 3 hónapig nem is volt semmi,és kivárta..vagyis nekem azt állította,h azért mert jövöje nincs és nem akar belém szeretni mert csak kicseszne magával
2011. jún. 26. 11:31
 3/14 A kérdező kommentje:

és sokszor csak azért jött át,h CSAK együtt aludjunk,beszélgessünk,filmezzünk..szal ezért lepődtem meg mert a szex az nálunk nem v a fő dolog..


amugy köszönöm a választ:)

2011. jún. 26. 11:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs jövője, és ezt már az elején tudta, akkor minek hitegetett 8 hónapig? 35 évesen ennyi esze van... Ilyenkor már másnak családja van, nem a huszonéves nők után fut.

Tiszta hülyét csinált belőled, és ne haragudj meg érte mert nem rossz szándékból írom, de te is hibás vagy mert bedőltél neki.

2011. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, kicsit érdekesnek tűnik nekem ez az ember, olyan, mintha túl sok jelentőséget tulajdonítana saját magának, és neked hálásnak kéne lenned, hogy időt szakított rád... De úgy tűnik, hogy te tudod is, hogy van egy másik nő, nem? Mindenesetre nyilván jól érezte magát veled a fiatalságod és az életvidámságod miatt, de ha hosszú távra fiatalnak gondol magához, akkor ez nem fog megváltozni egyik napról a másikra. Szóval jól írtad neki, ne érdekeljen, hogy mi van vele, keress olyat, aki érettnek gondol, mert a beszélgetés alapján az is vagy, "B" inkább csak a korod alapján ítél. 23L
2011. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! 22 éves létedre egy hisztis kis csitri vagy. A Férfinek sokkal komolyabb NŐre van szüksége.Megpróbálta veled de nem ment.Biztosan szeretett téged de megunta,hogy csak hajtod a hülyeséget a megcsalásról.Tisztában vagyok a netes beszélgetésekben használt rövidítésekkel és azzal is,hogy ez egy divat. De ennyi idősen ne legyél már lusta kiírni,hogy akkor,vagyok és stb. Szerintem gyerekes vagy és komolytalan és emiatt hagyott el.
2011. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

11:49

ez az amit én sem értettem,h akkor minek kellett 8 hónapig húzni mert az elején nekem voltak kétségeim mert engem zavart a kor..Ő eröltette,h akkor próbáljuk meg.majd 1 hónap után mondta,h gondolkodott erről az egészről és bármennyire szeret nincs jövöje,mert én még tanulok,ő meg focizik,teljesen más városba élünk és amikor ő 40 lesz én 26..:S azt hittem,idővel megváltozik a véleménye.


11:51

azt pontosan én sem tudom,h van e 1 másik Nő..amikor együtt voltunk azt állította,h nincs.Engem is csak ez idegesített,h a fejébe veszi,h nagy a korkülönbség és bármit mondhatok az nem érdekli,vagy talán attól tartott,h lecserélném idővel 1 fiatalabbra bár már én sem tudom..


11:52

Elfogadom a véleményedet,ha Neked így jött le elsőre.viszont nem véletlenül hajtogattam a megcsalás témát mert már volt,hogy eltűnt 1 hónapra és otthon gondolkodott erről az egészről,rájött,hogy hosszú távon nem fog működni és "felejtés" gyanánt lefeküdt buli után a volt csajával..miután visszajött ezt elfelejtette Velem közölni,majd rájöttem,adtam még 1 esélyt viszont utána is pletykáltak róla és már nem tudtam kinek is higyjek mert ezekután megingott a bizalmam.bár azt nem hiszem,hogy én lennék komolytalan mert ő többet járt el bulizni 35évesen mint én 22évesen,sőt néha meg is jegyezte amikor valamiről elmondtam a véleményemet,hogy szerinte 22 évesen nem kéne ilyen éretten gondolkoznom,hanem még buliznom és kiélnem kéne magamat.


köszönöm mindenki válaszát:)

2011. jún. 26. 12:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne,hogy van másik nője sőt símán lehet akár felesége is.Az ilyen -eltünős hapsik akik ráadásul 1 hónapig eltűnve gondolkodnak-mind kamuznak!!

Sajnállak mert épp a fiatalságod okán nem olyan nyilvánvaló és egyértelmű ez Neked.Majd később Te is kapásból kiszúrod az ilyen csávókat.

Meg még nem is egy városban laktok:D:D:D:DHazudik és hülyít.Nyitsd ki a szemed:)

2011. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

11.52-es vagyok.


Konkrétan én erre a beszélgetésre értettem a gyerekességet és a hisztit.A férfiak nem szeretik ha egy témán lovagolunk. Sajnos én is ilyen vagyok,pedig idősebb vagyok nálad.Lehet,hogy az életben egy komoly nő vagy de a beszélgetésnél nem voltál toppon. Amúgy egy neten történő beszélgetést ilyen témákkal azért nem találom jó dolognak mert nincs hang és ezáltal a másik fél teljesen másképp is értelmezheti a mondatokat. Talán személyesen kellene erről beszélned vele.És még valami! Az itt lévő válaszaidat olvasva teljesen más képet kapok rólad mint a fent írt párbeszédből.Itt egy komoly nő válaszol fent meg egy hisztis.

2011. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

13:21

Most még 1 városban lakunk mert ő 1 évre igazolt ide ahol én élek.de a jövöben én ugye itt maradok tanulni neki meg már meg van mindene 1 másik városba..1 hónapig azért volt távol mert akkor van a szabadságuk,először még hívott is meg minden aztán gondolom miután lefeküdt az exével,nem volt képe írni.. Felesége nincs az tuti,mielőtt Velem összejött volt nyáron 1 bnője de azt mondta,h csak testi kapcsolat céljából,tehát ha épp nincs senkije akkor mégse 1 vad idegennel feküdjön össze.Amugy a legjobb barátai is tudtak rólam,sőt be is mutatott nekik és szerette volna ha én bemutatom a szüleimnek..de nem tettem és most utolag azt mondja,hogy én biztos szégyelltem őt.

2011. jún. 26. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!