Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még remény? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Mit csináljak? Próbáljam meg elfelejteni vagy próbáljak meg vele újra összejönni? Szerethetett ő engem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Az exemmel 02.15-én szakítottam,mert nem figyelt rám. 2 hétig nem is keresett, se semmi.Alapjáraton nem is nagyon keresett hétköznap, max 2x-3x hívhatott fel.Mellette viszont minden hétvégén lejött hozzánk és itt volt péntek estétől hétfő reggelig.Lehetett volna a haverjaival is ,deh inkább velem volt.Sokan uszítottak,hogy szakítsak vele meg minden, mert csak "meg akart húzni".Csak 5 hónapig voltunk együtt.Viszont ha csak ennyire kellettem volna neki,akkor miért nem szakított, mikor már megvoltam neki.Amikor velem volt, ő volt a világ legjobb pasija a számomra,deh hétköznap úgy éreztem, én csak egy hétvégi barátnő vagyok neki.Ugye 5 hónap után szakítottam vele.Még mindig szeretem és nagyon hiányzik.
2010. febr. 6. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
rosszul tetted a szakítást!
2010. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezek után nem hinném hogy csak a sz*x miatt kelletél volna neki
2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljak meg újra összejönni vele?Vagy mostmár elb....tam és haggyam békén?
2010. febr. 6. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg megint!

hány évesek vagytok?

(amúgy az első 2 válasz is tőlem van :))

2010. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kellett neki a szabadság hétköznap, de szerintem szeret téged! beszéld meg vele ezt az egészet, rendbe lehet mindent hozni ha igazán akarod! hajrá :)
2010. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a kort inkább nem mondom, mert tuti jönnének az előítéletek.Nem feltétlenül tőled, deh ugye ezt nem csak te olvasod. Annyit mondok h 4 és fél év korkülömbség vlt köztünk.Persze ő volt az idősebb. Deh mi van hamár nem szeret?? Ezt honnan tudom meg?:S:S
2010. febr. 6. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéljétek meg!
2010. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy sosem találkozunk...Ő dobol több bandában is benne van, és arra gondoltam h "tök véletlen" találkozni kéne vele az egyik koncertjén...Deh nem tudom, hogy hol és mikor leszek koncertjeik.Felhívni vagy valami meg nincs merszem...Azóta csak 2x beszélgettünk..Az egyiknél ilyen lekezelő volt, deh utánna meg nagyon sokat beszélgettünk...Deh egyikünk se hozta fel a "közös dolgokat". Én úgy vettem észre, hogy nagyon jól megvan nélkülem... Vagy lehet,h megint tévedek?
2010. febr. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!