Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki mutatkozni 25...

Miért ciki mutatkozni 25 évesen egy 43 éves férfi mellett?

Figyelt kérdés
A barátnőim szerint "ciki", hogy egy ennyi éves férfi tetszik nekem és randizgatunk.
2011. szept. 10. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Ma csupa apakomplexusos ember fordul meg itt...
2011. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy ciki! En 28 vagyok, a parom 46. Buszke vagyok ra hogy vele vagyok. A velem egykoru pasikra nem tudok ferfikent nezni.
2011. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha van elég pénze+ hűséges+ jól néz ki akkor nem ciki!
2011. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

ne foglalkozz vele


kire tartozik ez még?


senkire csak rád és a párodra


ha ez neked ok, nehogy már ezen agyalj h xy szerint ciki:)

2011. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Vágd nyakon a barátnődet, mi köze hozzá? Foglalkozzon a saját dolgaival, valami túlbuzgó hülye p.csa lehet.
2011. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem ciki, mivel az apádnak fogják nézni. Az a ciki ha az "apáddal" neki állsz csókolózni:)
2011. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Én 26 éves vagyok, a férjem 42. Öt éve vagyunk házasok, és van egy gyerekünk is. Egyáltalán nem látszik rajtunk a korkülönbség, vagy max 3-4 évre tippel mindenki. Ha elmondjuk, hogy mennyi idősek vagyunk, az emerek általában sokkot kapnak.

Ezenkívül senkinek a véleménye nem érdekel. ha azokra hallgattal volna, akik anno cikinek tartották a kapcsolatunkat, akkor most nem lennék házas, nem lennék BOLDOG házas, és nem lenne ez a tündéri kilányunk sem.

2011. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem ciki,csak abszolút nem érthető. Egy 25 éves nő még a fénykorát éli,a 43 éves már elindult lefelé (bocsánat,hogy igy irom) ,ebben a korban amiben te vagy bármilyen férfit megkaphatnál körülbelül,ha ügyes vagy..
2011. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

egyáltalán nem számít ki mit mond


ha te szereted akér 60 éves is lehet



aki meg rögtön kritizál (ld.apakomplexusos megjegyzések, biztos gazdag stb) az valószínűleg nagyon unatkozik vagy ebben éli ki magát, h másokat bánt

hagyd rájuk


sztem az ilyen barátnő nem is igazi bnő

2011. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

azért a lány részéről az apakomplexusban lehet valami. a férfi részéről meg: a friss husi klisé mellett az, h sokkal konnyebb egy fiatal, kevesebb élettapasztalattal rendelkező lánnyal lenni. egy csomó mindenben naivabb, pl nehezebben tudja felmérni a férfi személyiségét.


amúgy a kor nem akadály, vannak szép, mindent elsöprő szerelmek nagy korkülönbséggel, de ez ritka, mint a fehér holló. általában inkább arról van szó, h mindkét fél sérült lelkileg ahhoz, h "egyenrangú" párt válasszon.


ezért néznek ilyenkor össze az emberek, és ezért mondja a barátnőd nemes egyszerűséggel azt, h "ciki". (ami persze így ebben a formában hülyeség.)

2011. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!