Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki mutatkozni 25...

Miért ciki mutatkozni 25 évesen egy 43 éves férfi mellett?

Figyelt kérdés
A barátnőim szerint "ciki", hogy egy ennyi éves férfi tetszik nekem és randizgatunk.
2011. szept. 10. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne ciki?

Én sosem éreztem az ilyet cikinek.

Nem érdekel kinek nem tetszik, forduljon el, vagy fel, amelyik neki szimpatikusabb. Soha senki nem szólt be, csak itt a neten ítélkeznek ilyen keményen az emberek. Pedig némelyik választ elnézve nem ártana, ha mindenki a saját lelkében rakna rendet, utána próbálna beleugatni másokéba.

25 évesen azt csinálsz, amit akarsz, senkinek az ég világon semmi köze ehhez.

2011. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

nem gondoltam volna, hogy ez ciki...

Valaki meg írta, hogy egy negyvenes pasi meg már hanyatlik: ezen nevettem a legnagyobbat. Szerintem 35-45 között néznek ki a legjobban a férfiak. De ma már sok 50 körüli is simán letagadhat 10-15 évet, akár kinézetben, akár gondolkodásban, életstílusban.

Nem kell sztereotípiákban gondolkodni, nagyon sok korlátolt ember van errefelé.

2011. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Na pont ezaz, ebben a korban néznek ki a legjobban, és egyebekben is ilyenkor a legjobbak. Méghogy hanyatlik :DDDD

Na nembaj, ha sokan így gondolják, legalább többől tudok választani magamnak :D

2011. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
19 éves vagyok párom 36, volt botrány rendesen:D de engem nem érdekel h ki mit mond, és sztem egyáltalán nem ciki, én nem tudnék egy velem egykorú kis nyálgéppel együtt lenni, a mai fiatalok annyira férfiatlanok, a párom meg büszke h ilyen fiatal bnője van, és am nincs pénze, nekem meg nincs apakomplexusom, a szerelemben nincs korhatár se korkülönbség.
2011. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

14:42 xd


iagazd van


így ntöbb hal marad a tengerben nekünk:DD

2011. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen kérdéseknél mindig s Faludy György meg a Fannikája jut eszembe. Mondjuk ott már extrém volt a korkülönbség.
2011. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
36%
Ha szereted, miért lenne ciki? Inkább az a ciki, hogy felteszel egy ilyen kérdést. Felnőtt nő vagy, ő pedig felnőtt férfi, ha jól érzitek magatokat együtt, nem kell másokkal törődni.
2011. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pénzes apuci...
2012. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért? Ciki? :-)
2012. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem ciki! Én 24 vagyok és mégis mutatkozom egy 44 éves férfival. Természetesen Ő az Apám...
2012. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!