Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elfojtani...

Érdemes lenne elfojtani ezeket az érzéseket?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, jó a kapcsolatunk, de a szerelem már elmúlt. Körülbelül 1 éve elég gyakran vannak fellángolásaim mások iránt. Vagy hogy mondhatnám...érdeklődöm mások iránt, de csak fantáziálgatás szintjén. Utána mindig sikerül elfojtanom az érzéseket. Leggyakrabban az a taktikám, hogy nem találkozom az érintettekkel.

most viszont van egy fiú, aki nagyon szimpatikus, és nagyon sok közös van bennünk. Élmény vele beszélgetni. Csak hoyg ő többet érez és azt hiszem énis.

a mostani párommal viszont nagyon jó a kapcsolatunk, eltudnám képzelni, hogy vele élem le az életemet. Csak most még 19 évesen úgy érzem, hogy ennél nagyobb érzelmekre van szükségem, és nem a megszokásra és a családias kapcsolatra. Viszont nagyon félek őt elveszíteni, mert az eszem azt mondja, hogy meg fogom bánni. Ti mit tennétek? 19L


2011. szept. 10. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát vagy az van hogy fiatal vagy és menj bele új kapcsolatban, vagy az h maradsz a "régivel" mivel vele jó minden(ha jól értelmeztem). illetve benne van a pakliban az is, h akivel összejönnél srác 3 év múlva már nem leszel szerelmes. tehát ugyanoda kerülhetsz ahol most vagy. én nem tudom mit csinálnék. inkább próbáljatok meg valahogy úgy javítani a jelenlegi kapcsolaton, hogy szerelmes legyél megint csak.
2011. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tapasztalatból azt mondom, válts.Nem azt mondom,h mindenkivel állj össze, de később azt fogod hinni, lemaradtál vmiről.Persze nem, de a fantáziád mindig piszkálná.Szar egy családból kilépni, inkább most menj.
2011. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jelenleg van párod, és mint írtad, van, akkor ne flörtölgess. Ha másfelé kacsintgatsz, szakíts a pároddal.
2011. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet állt fent, ugyanúgy 19 éves voltam 3 éves kapcsolattal... Én is sokáig próbáltam csak rá koncentrálni, viszont egyszer hirtelen rám tört egy érzés, hogy nem mehet így tovább, pedig nagyon jó kapcsolatunk volt. De tudtam, hogy előbb-utóbb rossz vége lesz a kis fellángolásoknak, az pedig nem egy tisztességes út...

Azóta eltelt egy év, elegem lett a fellángolásokból, azóta kudarc az egész szerelmi életem. Eddig nem is gondoltam vissza a régi szerelemre (valószínű nem mertem), nem rég viszont elsírtam magam, hogy úr isten mekkora idióta voltam, hogy ott hagytam a biztosat, a jót.

Viszont már nincs vissza út, mert szerelmes lett másba!

Szóval nem tudom mi lenne a helyes...

Ha még mindig vele lennék lehet már elmartam volna magamtól, mert másra vágyódnék. Szóval ha most úgy is érzed, hogy nem szereted, de szakítasz és eltelik egy kis idő szerintem te is vissza sírod!


De hozzá teszem: ha találsz egy olyat akit megszeretsz és ő is szeretni fog akkor nem fogod bánni! Nekem sajnos ez nem jött össze! Szóval rajtad áll mersz e kockáztatni!

2011. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet hogy vagy így maradsz vele hogy unod mint a banánt és küzdesz/szenvedsz vagy pedig lecseréled. De figyelmeztetlek jó eséllyel a másikat is megunod pár éven belül.
2011. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!