Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb nem elfojtani az érzéseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb nem elfojtani az érzéseket?

Figyelt kérdés
nemtudok már mit csinálni.. Nemegész 1 év alatt 4x ujúlt ki a betegségem, nem jön össze semmi amit eltervezek, se lányok terén se suliba.. Néha inkább feladnám az életet inkább. Mi értelme ennek így? És akkor mondják hogy ne stresszeljek meg ne idegeskedjek mert az nem tesz jót..evvel nekem kb annyit mondanak, hogy ne vegyek levegőt..:/
2011. febr. 25. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan mit vársz attól, hogy itt sajnálatod magad? Mondd meg, őszintén.
2011. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnáltatod*
2011. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2011. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:(

Hát erre nem nagyon tudok helyeset mondani...fel a fejjel úgyse marad ez így örökre...néha nekem is elmegy a kedvem mindentől...volt amikor hülyeséget akartam csinálni...de valamiért mégsem tettem...és így visszagondolva már nagyon megbántam hogy egyátalán ilyeneken gondolkoztam...Nekem például van egy nagyon hatásos "drogom" ami mindíg segít...úgy hívják hogy zene...ki is röhöghetsz, de én felkeléskor lefekvéskor napközbe mindíg csak rockot hallgatok...nekem ez az életem...a zene...Vagy menj el haverokkal hülyülni stb. Ami csak jólesik..:)

2011. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj privátban ha gondolod.
2011. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!