Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki ismer olyan családoka...

Van, aki ismer olyan családokat, akik tönkre mentek anyagilag?

Figyelt kérdés
Milyen lett a családi kapcsolatuk, rosszabb? Én ismerek és most sokkal jobban összetartanak, sőt a férj és feleség újra egymásra talált a bajban.Bár gondolom ez a ritkább.
2011. szept. 10. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem olyan suru. Legtobb veszekedes a penzen, vagyis annak hilyanyan kezdodik. Utana jonnek a gyerekek.
2011. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem most mindenki tönkre megy anyagilag.

Idáig én voltam a családfenntartó, de munkanélküli lettem. Az ideg öl minden hónapban már kb. 15-étől, hogy mit fogunk enni. Nem nagy öröm, ha nemet kell mondani a gyerekeimnek. Plána, hogy amúgy is olyan sovány mind a kettő. Ők még mindig nem fogják fel, hogy nem tudok már semmit sem venni. Akkor jobban mellémállnának, ha értenék, miről van szó. Engem lassana a háborús évekre emlékeztetnek a mai állapotok. Miért nem adnak egyszerűen szegénységi bizonyítványt annak, akit megillet? És onnantól kezdve legalább jegyre, v. bármire, a fejadagot megkapná a család! Mert városban, csak éhen lehet dögleni! Én egyébként az összefogásban látom a megoldást. Most kéne a szűkebb-tágabb családnak egymást segítenie. Plusz a lakóközösségek is tudnának segíteni egymáson. A civil kezdeményezéseket támogatni kéne akár az államnak. Nagy baj van, de a közértekbe mintha nem ezt látnám. Pedig biztos más is van így, mint én.

2011. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

17:05

Kajára nincs pénz, de netre van? Add el a sz.gépet, vágasd le a netet, egyből van egy kis plussz pénz.

2011. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek igen, régen szinte milliók voltak otthon most meg széthullott az egész család, a férj megcsalta a feleséget, elköltözött otthonról majd az anya is megcsalta a férjét, elköltözött otthonról, a gyerekeit meg le se xarja egyik se.
2011. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan, milyen háborúra emlékszel...

Ha emlékeznél, akkor azt is tudnád, hogy a jegyrendszer pont nem arról szólt, hogy na, mostantól kezdve kánaán van, vagy legalábbis tuti, hogy megkapod, hanem azt, hogy ha van jegyed, akkor megveheted, de max annyit!

Igaza van az előzőnek, ha nincs mit enni, főleg gyerekkel, akkor nem kell számítógép, net, kábeltévé, gyorskaja, hanem tej, kenyér, parizer. És munkát kell vállalni, ha kell betanított munkásként...

2011. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
17:16 szerinted csak otthonról lehet internetezni? Nagyon nem!
2011. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Igen,az igaz,hogy munkát kell vállalni,az természetes,de bárkinek,adódnak nehézségei!Attól még nem kéne a családnak éheznie!Elszomorító ez az egész!És miért kéne eladnia a számítógépet,a mai világban ez már luxuscikk?Sajna az!
2011. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

17:32, nem, de a legtöbb helyen azért is fizetni kell! A könyvtár meg ilyenkor nincsen nyitva.

Ha a szomszédnál olvassa a gyakori kérdéseket, ahelyett, hogy pl. gyümölcsöt szedne napszámba (mert van ám olyan is, csak ki kell menni a városból, ha nem büdös a meló), akkor...

2011. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
17:16 és akinek munkaeszköz a net? Vagy utalvánnyal fizeti? Nem otthonról nyomja?
2011. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
17:16, a net eszköz az álláskereséshez.
2011. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!