Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt nagyapám, mit csináljak?

Meghalt nagyapám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itt ülök sírva, fél órája halt meg, teljesen össze vagyok omolva. Hogyan enyhítsem a fájdalmam ?
2011. szept. 10. 19:09
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
17/f
2011. szept. 10. 19:10
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Részvétem.A legfontosabb,hogy nyugodj meg.El kell engedned,mert ez az élet rendje.Fel a fejjel:)
2011. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
2%

hallod.. én apámnál nem sírtam úgy mint te.. szedd már össze magad...


16\f

2011. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Ne szégyeld hogy férfi létedre sirsz. Ha beteg volt, akkor gondolj arra, hogy nem szenved tovább. Ha meg hirtelen halt meg, akkor arra, hogy nem voltak fájdalmai. Egy szeretett hozzátartozót elvesziteni mindenkinek nagy fájdalom. Sajnos csak az idő enyhiti.
2011. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Részvétem. Ne szégyelld ha sírnod kell sírj! Ahogy az előttem szólók is írták gondolj arra, hogy ha beteg volt, már nem szenved, ha nagyon idős volt akkor ez az élet rendje. Nézz közös fotókat, gondolj a szép időkre. Nagyon sokáig rossz lesz, de idővel picit enyhülni fognak a fájdalmak. Fel a fejjel!
2011. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ezt nem szabad, és nem is lehet sürgetni. Előbb- utúbb enyhülni fog a fájdalmad, de mindig is fájni fog valamelyest. Örülj, hogy ilyen kedves, szeretetreméltó nagypapád lehetett. Ha az én öreganyám meghalna, egy könnyet sem hullatnék érte.
2011. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd Őszinte Részvétemet! Az idő majd enyhíti a fájdalmadat, hidd el!
2011. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Fogadd őszinte részvétemet!

Hidd el egy idő után megnyugszol, az elején nagyon nehéz, főleg ha nagyon közel álltatok egymáshoz.

És egyett ne felelj el ő már jó helyen van!

Légy erős!


(Tudom mit érzel , én a nagymamámat veszítettem el igaz annak már több mint fél éve, de még mindig nehéz, hogy nincs itt. De tudom , hogy lélekben mindig velem lesz!)


15/l

2011. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Részvétem.
2011. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Részvétem! A lényeg az, amit már előttem is írtak, nem szégyen, ha sírsz. Én is szoktam néha egy-két nagyobb dolgon, és nem szégyellem, ez tesz minket emberré. Amúgy, nem sok mindent tehetsz. El kell Őt engedned, és csak a régi, jó emlékeknek kell megmaradniuk. Állítólag az idő mindent begyógyít. Hidd el, pár hét után már talpra fogsz tudni állni, és nem fog ilyen mélyen érinteni, legalábbis nem annyira, hogy csak erre tudj gondolni. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.


17/F

2011. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!