Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélne velem valaki? Úgyérte...

Beszélne velem valaki? Úgyértem e-mail.2007-ben meghalt az apukám. Rá két évre 2009-ben a nagyapám Nagyon hiányoznak!

Figyelt kérdés

Van egy öcsém,de ő egyre rosszabb egyszerűen nem lehet megnevelni.Anya nemtudja mit csináljon vele.

Még csak 10 éves és már kipróbálta a cigit.Soha nem gondoltam volna,hogymegteszi.Na jó én is csináltam már hülyeséget,de cigi soha.Az a nagy baj hogy olyanok a barátai,hogy beleviszikőtminden rosszba.már alig van itthol.reggel felkel,kajál,ésmárindul is.egész nap nincs otthol mindig este nyolcra jár haza.anyát zsarolja,megúgy beszél vele,hogy ne legyen más döntése minthogy elengedje.Tudom a kérdés és ez a történet nem nagyon függ össze de ez az én nagy bajom!úgy érzema tesóm utál van még egy csomó rossz sztory:(sajnos:(

14/L


2010. júl. 14. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
rjm ha gondolod, nekem is korán meghalt az apukám. hátha tudok segíteni
2010. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írj* :)
2010. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus ***** válasza:
rám si irhatsz nekem nagymamám halt meg oktoberbe
2010. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is nyugodtan.Az én nagymamám már régen meghalt, az egyik jó barátom halt meg tavaly :(
2010. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz.
2010. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2010. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rám is írhatsz, a nagymamim halt meg 1,5 éve, és még mindíg hiányzik. imádtam...
2010. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Levendula05 ***** válasza:

Hello,


A tesódhoz csak annyit, hogy bizony szüksége lenne egy erős "apa" képre. Mivel sajnos édesapád és nagypapád is meghalt, anyukád bármennyire próbálja szigorúan nevelni, az nem ugyanaz.

Nincs a családban egy keresztapuka, vagy egy nagybácsi? Beszéljetek vele ez ügyben, hogy tesódra jobban figyeljen oda, beszélgessenek mint férfi a férfival, és ha kell ő magyarázza el neki az élet dolgait.És mihamarabb mielőtt késő lenne...

2010. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan!:)
2010. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!