Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok ezen a szép...

Mit csináltok ezen a szép vasárnapi napon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 07:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha leér a kávém és magamhoz térek, akkor szerintem sétálunk egyet a kutyákkal (a férjem apámmal eltűnt valahová, gondolom addigra hazaérnek), talán bringázni is elmegyünk, aztán este utazunk haza. Amúgy meg rettegek a holnaptól, mert munkaalkalmassági orvosi vizsgálat lesz, nekem meg tűfóbiám van - a vérvételt viszont nem tudom elkerülni...
2011. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Készülök a holnapi melóra.Tegnap is dolgoztam,így pihenésképpen munka után(este 8-ra értem haza) lámpafénynél feltettünk 2 konvektort,ma még egyet és fát is kell vágni,mert megfagyunk a télen.Ezen kívül főzni kellene meg takarítani,mert hét közben erre sincs időm(reggel 7től általában este 6ig dolgozok,jó esetben 8-ra haza érek)Ez heti 6 nap,így nem kérdés,hogy minden más vasárnapra marad.Plusz az "extra" munkák is,mert építkezek,vagyis szeretnék haladni,ha lenne rá időm és pénzem :-)


Szép napot!

2011. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Reggelizem, elmegyek focizni, ebéd, Forma-1, utána főzés, mosás, vacsora, este olvasok egy keveset, aztán irány az ágy.
2011. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg majdnem az egész napon tanulással és olvasással(kötelező)fog elmenni...ha lesz egy kis szabadidőm,találkozom a legjobb barátnőmmel.
2011. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Figyelem a híradót hogy megússza-e a világ a mai napot terrortámadás nélkül. Jó pihenést mindenkinek!
2011. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
rokonok jönnek.. búcsú van:)
2011. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kicsit még nézelődök a neten, ebédre megcsinálom a rántott husit, aztán neki állok Úri murit olvasni, mert holnap dogaa:\ de lehet h ellustulok, és megnézem neten miről szól :D du sétálok sztem, magányra vágyom most... most vagyok túl egy szakításon, itt minden rá emlékeztet :( 19/L
2011. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Épp azon gondolkozok, hogy hánnyak-e vagy ne, olyan másnapos vagyok. Gondolom a napom többi része is ennek jegyében fog telni. Már alig várom.
2011. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Börgönd- Repülő nap oda megyünk majd :)
2011. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

beveszek egy szem sedacurt, aztán keresgélek tovább albérlet után.

közben hallgatom a szüleim hülyeségeit. aztán esetleg elmegyek délután deszkázni egy kicsit, sajnos egyedül.

2011. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!