Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törjek ki a szürke...

Hogyan törjek ki a szürke hétköznapokból?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs,hogy miért vagyok ilyen...Nincs barátnőm,aki annak mondta magát az állandóan utánozott,gazdag volt mindent megkapott,de akkor is az kellett neki amit én kaptam,meg mindig hazudott...de végre elballagtunk,de az új osztályom is katasztrófa...már az első héten megutáltuk egymást,mert mindenki oltogat mindenkit,ott se fogok barátnőt találni :/visszahúzódott vagyok,bulizni alig járok el,mert szerintem 15 évesen még felesleges,olyan helyre járni,ahol 3ezren vannak,elveszel,meg sok pasi..tudjátok....de ha ismerőseim mennek,én nem,akkor másnap piszkálnak,hogy nagyon,de nagyon jó volt,kár,hogy nem mentem,akkor meg sz*rul érzem magam :/ meg semmihez se van kedvem,nevetni se tudok,minden unalmas.Régen ha megnéztem egy vicces videót,röhögőgörcsöt kaptam egész nap röhögtem,most meg semmi....+duci vagyok,elkezdtem fogyózni,mert jövő nyárra le akarok adni 10kilót,már kettő lement,és be akarom bizonyitani,hogy én is lehetek jó csaj,csak ez nehéz :) +az a csaj aki utánozott,kövér volt,erre szó szerint gebe lett,mert azt akarta elérni,hogy jobb legyen(hát elérte)....mit csináljak?minden olyan rossz :/ válaszokat előre is köszönöm!üdv. :) 15/L
2011. szept. 11. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
járj el sportolni, ott találsz új embereket, talán új barátot/barátnőt is
2011. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hova valosi vagy? Csak azert kerdem mert mostanaban en is igy erzem megem nincs jo kedv semmi... hatha kozosen alkotnank valamit.. 16\L
2011. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem attól lesz valaki jó csaj hogy vékony, hanem hogy jól el lehet vele beszélgetni, hülyülni...stb. Szal a belső számít, 25 évesen ezt még sokan nem értik..csak az számít hogy milyen a haja stb... Persze rengeteget számít és nagyon jó ha jó a külsője valakinek, de ne ez legyen a fő cél, hogy elfogadjanak stb. hanem az hogy kegyél önmagad és ne játszd meg magad, kezdj el fogyózni ahogy mondtad és majd az is lemegy.. de ne legyél zárkózott mert az nem olyan hasznos, a bulizás viszint tényleg hülyeség... :)


A kövérségről meg annyit még hogyne foglalkozz vele, te ilyen vagy. Viszont a belsődet sokan nem ismerik, legyél jó fej, laza, vicces, komunikatív, senki nem fog megenni mert beszélsz..nem nehéz...szal teremts kapcsolatokat! :) HAJRÁ ha van még valami kérdésed írj nyugodtan,,,

2012. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!