Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen az ha a vőlegény nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha a vőlegény nem akar külön ruhát csináltatni/bérelni az esküvőre, hanem a sötét szürke öltönyét akarja magára igazíttatni. Szoktak ilyet esküvőre? Egyáltalán milyen szokott lenni a vőlegény ruhája? Milyen ing, nyakkendő illik hozzá?

Figyelt kérdés
egyszerű polgári esküvő lesz, kis násznéppel és csak ebéd
2009. ápr. 14. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy egy esküvőn a pár milyen ruhában jelenik meg, az ő döntésük. Senkinek semmi köze hozzá. (Főleg egy egyszerű polgári esküvőnél) Legyenek olyan ruhában, amit ők megfelelőnek gondolnak, amiben jól érzik magukat.
2009. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!nekünk októberben volt az esküvőnk mindenféle felhajtás nélkül.Egyszerű vacsora(házi),pálinka,üdítő...

Az volt a cél,hogy mindenki jól érezze magát,ne feszengjen

és mi se verjük adóságba magunkat.A párom csak azért vásárolt öltönyt(6000 .-!!),mert nem volt neki,nyakkendőt meg nem volt hajlandó felvenni.Rajtam is nadrágkosztüm volt,amit egy nyaklánccal egész jól feldobtam.A vendégek is abba jöhettek amibe akartak,legyen az szmoking vagy motoros bőrruha.Összességében egy felszabadult jó hangulatú "buli"lett belőle,ahol az összes korosztály jól érezte magát.SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!

2009. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit,hogy azt kell szem előtt tartani :

EZ A NAP CSAK RÓLATOK SZÓL,SENKI MÁSRÓL!!!

2009. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Végül is mindenki azt, csinál, ami neki jó.

Tavaly nekünk is "csak" polgári esküvőnk volt, ráadásul csak mi+2 tanú voltunk, de mégis megtiszteltem azzal a feleségemet, hogy erre az alkalomra új öltönyt+cipőt vettem, és nem az általában hordani szokott öltönyömet vettem fel. Én fekete öltönyt, krém színű inget és hozzá illő krémszinű , ezüst csíkos nyakkendőt viseltem.

2009. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen egyszerü az esküvö akkor nem kell komoly ruha csak te se legyél tul öltözve meletttte!!!És a rokonok egyszerüek v. ök nagyba visszik az se mindegy nehogy ök meg megszojanak.
2009. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ha így érzi jól magát, akkor engedd meg neki, mert az a lényeg hogy ne feszengjetek a nagy napkor.

Neked van már ruhád?

2009. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen már van, nagyon jól jártunk mivel szüleimet ismeri a kölcsönzős ezért olyan ruhám lesz ami vadiuj még senkin nem volt és baráti alapon csak 50ezerbe kerül
2009. ápr. 15. 12:15
 8/11 anonim ***** válasza:
a párod mit szól a te baráti alapon 50 ezerbe kerülő ruhádhoz?
2009. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még azt is sokallta, nincs tisztában az árakkal
2009. ápr. 16. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,hogy igaza van.Azt írtad,hogy egy szolid polgári esküvő lesz.
2009. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!