Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap részegen jöttem haza...

Tegnap részegen jöttem haza és a szüleim kissé túlparázzák mit tegyek? = (

Figyelt kérdés

Az a baj h nem először volt ilyen és most eléggé berágtak rám és azt mondták h nem mehetek 1 hónapig sehova!!!! De sztem ez nem jó ötlet mert ma is át akarnék menni egy haveromhoz. Sztetek hogy győzhetném meg őket h ez azért túlzás? :/ Mit mondjak nekik?

16/f


2011. szept. 11. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Talán előadtad a "süni mától velünk lakik" magánszámot? :D


Egyébként igazuk van, én sem tűrném el a 16 éves fiamtól az ilyen életmódot... Igazuk van a büntetésedet illetően!

2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

mondjuk 16 évesen ne járj haza részegen, kicsicsíra vagy te még ahhoz.

sajnos igaza van a szüleidnek, ha nem tudsz magadon uralkodni ez van. még nem vagy olyan felnőtt, mint hiszed.

2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó de most nem inni mennék a haveromhoz hanem filmezni!!! Nem is bírnék inni
2011. szept. 11. 10:47
 4/16 anonim ***** válasza:

Biztosan attol felnek, hogy a barat volt az, aki befolyasolt es ezert ittal sokat.

Probald meggyozni Oket, hogy legkozelebb nem fog elofordulni, es kerj bocsanatot!

2011. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De biztos elő fog fordulni :S Nem vagyok am olyan részeges típus de ha elmegyünk bulizni iszogatunk és néha előfordul h túl sokat iszok! Ez így alakul de nem értik meg h ez tök normális!
2011. szept. 11. 10:51
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Legközelebb részegen is legyen annyi eszed, hogy nem mész haza. Vagy legalább megpróbálsz kevésbé részegnek tűnni az ősök előtt. A böntetésről teljesen egyetértek a szüleiddel, ennyi idősen még ki se szolgálhatnának alkohollal...
2011. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Mondd el, hogy annyira rosszul érzed magad ettől az egésztől, meg hogy jó lecke volt ez neked, és piát vagy 2 évig látni sem akarsz (javaslom így is legyen!).

Vagy hívd át te a haverokat filmezni.

2011. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

16 évesen nem normális hogy részegen mész haza, ezt csak te hiszed.

Ennyi idősen 1-2 sör, nem este 8-tól hajnali 2-ig folyamatos pálinkázás vagy hasonló. Szerintem fogadd el, hogy még két év a nagykorúságig és fogdd vissza magadat.

Főleg ha ők adják rá a pénzt.

Persze a szüleidnek 19 évesen sem fog tetszeni ha iszol, de az más kategória.

2011. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Azt szeretnék, hogy ne legyen a gyerekük egy alkoholista.

Most ez dívik egyes fiatalok életében pia hányásig.

Már most nem tudsz bulizni csak piásan szar lehet neked.

Ha meg a haveroknál akarsz nagy csávó lenni jobb ha otthagyod őket. Mert akkor ők is olyan semmire kellők, aki közé jobb ha nem keveredsz.Persze megpróbálja minden fiatal, de te mint írtad nem az első részegséged. Amikor meg kevés lesz a pia jön a kábszer.

Most én nyugiban maradnék, otthon biztos van mit segíteni, és próbálnám bebizonyítani, hogy többet nem lesz ilyen. Ha látják a szüleid, hogy korrekt vagy tuti hamar engednek.

2011. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez teljesen jogos, és őrülj annak hogy mást nem vontak meg tőled pl internet, tv, telefon, zsebpénz. Ebben teljes mértékben egyet értek mert 16 évesen még túl fiatal ahhoz az ember hogy részegen menjen haza főleg ha ez nem az első eset, és azt hozzáteszem hogy féltenek mivel alkohollal roncsolod az agyad meg a szervezetedet. Szerintem ez egy megfelelő büntetés neked, és őrülj hogy csak ennyit kaptál. Öcsém is ugyanígy járt egyszer 16 évesen részegen jött haza egy buliból, hiába adtam tanácsokat arra hogy ha lerészegedik akkor várjon időt mire ki józanodik de nem részegen jött haza, mértéket sose tud tartani, 2 szer én kaptam rajta hogy hulla részeg és akkor még el tudtam tűntetni a szüleim szeme elől, de amikor legutóbb történt ez nem volt rá alkalmam, így totál lebukott és 2 hónap szobafogságot kapott és 2 hétre a számítógéptől is eltiltották, persze a feltétel az volt ha jól tanul és viselkedik akkor csökkentették volna a büntetését, de mivel semmivel sem lett jobb később ért haza a kelleténél a suliból rossz jegyeket hozott így maradt a 2 hónap szoba fogság és a géptől való eltiltás is elhúzódott.
2011. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!