Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen megütöttem a barátoma...

Részegen megütöttem a barátomat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Iszonyúan rosszul érzem magam emiatt, bánt a lelkiismeret, de akkor egyszerűen nem bírtam fékezni magam:( Felhúztam magam egy dolog miatt nagyon, és később duzzogtam is, ő elment, utána mentem, bocsánatot kértem, de nem érdekelte, és akkor elment az agyam és bőgve rárontottam azzal a dologgal, ami felhúzott és felbecsaptam, bántottam:( Fiúk, ti ezt meg tudnátok bocsájtani? Hogy tudnám jóvá tenni? Nagyon szeretem, és nem értem magam, hogy hogy lehettem ilyen barom:((

köszi a válaszokat előre is


2011. júl. 17. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt ugyanúgy elítélem, mint mikor egy férfi üt meg egy nőt. A részegség sem mentség, és ne is legyél rá büszke. Majd meglátjuk, a pasid mit reagál, én egy időre jegelnélek az fix.


25F

2011. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy suttyó, hülyeliba akkor megtudja. Ha viszont mindig ilyen vagy akkor nem. És van egy módja hogyan engeszteld ki, de ezt a fantáziádra bízom
2011. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A reszegseg csak egy olcso kis kitalalas. Ha nem voltal elajulva, akkor nagyon jol tudod hogy mit teszel. Hisztis p.csa vagy, nem is valtozol meg mostanaba, csak ha felnolsz. Hogy mit csinalj? Ne igyal. Baratod jobban jar, ha egy masik lanyt keres, akivel nem kell szegyenkeznie.
2011. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Higgadtabb vérmérsékletű, 43 éves férfi vagyok.

Én bizony várnám az alkalmat, hogy megkeress és kezdeményezzél egy beszélgetést, amelyben tisztázzuk a történteket. Megbocsájtani meg tudnék, de több ilyen alkalmad nem lenne, mert tőlem elvárja mindenki, hogy a fizikailag gyengébbeket ne bántalmazzam, - úgy gondolom én is elvárhatom azt, hogy ezzel semelyik (!) fizikailag nálam gyengébb ember ne éljen vissza.

Vagy megtanulod, hogy mennyi szeszes italt fogyasszál, vagy megtanulsz viselkedni - alkohol befolyása alatt is, - vagy mehetsz a nagyvilágba - keresni egy olyan balekot, aki elviseli az ilyen típusú terrort.

Persze ez csak az én álláspontom, - biztosan sokan vannak, akik teljesen másként gondolkodnak egy ilyen szituációról.

2011. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis p.csa, egyszerűen csak eldurrant az agyam, sosem lennék rá képes, hogy bántsam, és ez az, ami bánt:(
2011. júl. 17. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor eldurran az agyad, es nem tudod magadat fekezni, az mar hiszti.
2011. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de akkor most hagyjam békén egy ideig és később akarjam megbeszélni, v hívjam most, h megbeszélhessük? Mennyi időre "jegelnétek" egy ilyen embert? :((
2011. júl. 17. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
várj egy hetet, ne keresd. ha ő még szeretne, előbb-utóbb ő fog keresni téged.
2011. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!