Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozó párotok...

Külföldön dolgozó párotok milyen időközönként jár haza és akkor hány napot marad? Hogy birjátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Párom félévente 1x 2 hétre..

Nem esik jól, de a jövőnkért teszi, én pedig megvárom, hűséges maradok hozzá!

Már nem kell sokat várni és újra itthon lesz.. :)

Nem mindegy hogy itthon nyomorgunk vagy egy kis időre ezt bevállaljuk utána pedig nem lesz anyagi problémánk jöhet a baba is.. :)

2011. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hűha ez nem semmi!Nem lehet könnyű nektek!Mióta tart ez az állapot nálatok,ha megkérdezhetem?Akkor én tényleg nem panaszkodhatom...az én párom németországban dolgozik és max 4 hetente jön haza egy hétre.Nekünk már van egy kislányunk,aki most lett elsős.A párom szintén a jövőnk miatt teszi,jó lenne saját lakás stb (jelenleg albérletben vagyunk),de az sincs kizárva x idő múlva kimegyünk mi is,mondjuk a 2.at már kezdhetné kint a lányom,de ez még a jövő zenéje . :) Én eléggé nehezen viselem,mert irtó erős a kapcsolatunk és nehezen viseljük egymás hiányát.De az jó benne ,hogy úgy viselkedünk,olyan sms-t irunk egymásnak,mint akik egy pár hete vannak együtt.Nálunk tényleg az van,hogy a távolság a tüzet még jobban felszitja. Sok sikert kivánok nektek :)Kivánom,hogy minél hamarabb elérjétek a kitűzött célotokat. Ha hazajön a párod már marad is?
2011. szept. 11. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Még egyszer visszamegy 2 hónapra utána abbahagyjuk mert ezt hosszútávon nem lehet csinálni..

Még egy autóra való összejön és mindenünk meg lesz..

majdnem egy év alatt sikerült egy ház és egy autó kb 10misit összekuporgatni..

Így nagyon jól hangzik de ebben az egy évben 8 nap szabadság volt eddig.. napi 10-12 óra.. nem egy álom..

Teljesen leépül az ember..

A többit majd otthon mérnökként csak az ötödét keresi!

Nem szereti Németországot azt mondja mindig esik az eső..

Viszont a kollégák normálisak..


Te párod mit csinál kint?

Át kell gondolni az odaköltözést!

És csak a tróger munkát fizetik meg!

2011. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én párom festőként dolgozott ittBp-en és kint is azt csinálja,csak éppen 3x-át keresi,mint itthon.Szerencsére megbizható helyen van,fizetnek is.Hát átrágjuk ezt a költözést.Én mennék is valahol,kint azért csak jobb.De majd meglátjuk.Még nem régtől van kint,de iszonyatosan hiányzik... :( Muszáj volt ezt bevállalni nekünk is...
2011. szept. 11. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Kitartást! Nehéz lesz de megéri :)) Támogasd mindenben :)

Ugorjatok ki látogatóba, én easyjettel szoktam menni akciósan 20 ezer :)


Sok szerencsét!

2011. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) !Természetesen támogatom mindenben!:))Látogatóba is ki fogunk járni mindenféleképpen :)A te párod hol dolgozik németországban?Irtad,hogy easyjettel szoktál menni.Az a 20000.- nagyon baráti.Ebbe az árba már minden benne van?Az én párom Münchenben van.lehet rosszul tudom,de easyjet csak Berlinbe megy nem?Nem akarnék még onnan +utazgatni.Igy jobb hijján marad a busz,vagy a vonat.Én is kivánok nektek minden jót!!!;)
2011. szept. 11. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Dortmund mellett dolgozik! Tőlem 1100kmre :(

Dortmundba jár az easyjet lesd meg a wizzair is olcsó..

Ki kell fogni az akciókat :)

2011. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy picit jobb, mert én "csak" ausztriában dolgozok, péntek du, szo-vasárnap otthon vagyok. A probléma, hogy itt mindig idegen maradsz, szar idő van, stb.. Én egy 3 évet tervezek itt lenni aztán auf wiedersehen...
2011. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!