Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély arra, hogy az...

Mennyi az esély arra, hogy az első barátommal kössem össze az életem majd a jövőben?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a párom 30, 1 éve vagyunk együtt. Vannak kisebb veszekedések, de nagyon szeretem őt, és érzem, hogy ő is engem, egyszerűen nem tudnék elképzelni senki mást magam mellett, mindig rá gondolok és még belegondolni is rossz abba, hogy egyszer szakítsunk.. Ő már idősebb, több barátnője is volt, de állítása szerint nem szeretett még ilyen mélyen senkit. Lehetséges az, hogy vele éljem le az életem?:)
2011. szept. 11. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges. de 1 év után szerintem még felesleges ezen gondolkodni
2011. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi az esélye? Hát, olyan 40%. Ezt senki nem tudja előre megjósolni, vagy igen vagy nem, de azért írtam kevesebb százalékot mert ritka az amikor valaki az első párja mellett marad egész életében.


Ráadásul 1 év semmi, ennyi idő alatt meg se lehet igazán ismerni a másikat. Én 1.5 évig voltam az első párommal, azt hittem, hogy soha nem lesz vége a kapcsolatnak és örökre együtt leszünk. Nem így történt....


De sok sikert Nektek, ez csak az én véleményem. :)

2011. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Még tizenéve tartó, jelenleg stabil és jó házasságok is felbomolhatnak, akkor most mit lehetne mondani egy 1 éves kis kapcsolatra? 1 év még édeskevés, reálisan sem lehet látni a másikat a lila köd miatt. Bocs, ha nem tetszett, biztos azt szeretted volna hallani, hogy sírig tartó lesz a boldogság, de ezt tényleg nem lehet tudni. Ha még 3-4 év múlva ilyenkor is együtt lesztek és kitartóan ragaszkodtok egymáshoz és szeretitek egymást, akkor TALÁN sanszos, de még úgy se BIZTOS.
2011. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

az esély 50%. Bármi történhet addig, és szerintem a szerelem nem tart örökké :S Na jó persze kivételek mindig is vannak / és lesznek is, de egy idő után úgysem fog olyan intenzíven égni a láng, és van mikor már nehéz újra beindítani. "A szerelem olyan, mint egy kád forró víz – nyakig elmerülsz benne, aztán szép lassan kihűl. " Én 4 évig voltam a barátommal, hát sajnos mi is azt hittük hogy örökké, meg ígéretet is tettünk, sok dolgot átéltünk együtt,de így alakult.

Sok sikert nektek, és ne a jövőn rágódjatok, hanem örüljetek a jelennek! :)

18L

2011. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nam gyakori az ilyen, de a családunkban 2 olyan pár is van, akik tizenéves koruk óta együtt vannak, az egyikük több évtizede házasok, míg a másikuk most készülnek majd a gyerekre.
2011. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%
a hugom 23 eves a baratja meg 30 es mar 5eve egyutt vannak, amugy a hugomnak is o az elso baratja
2011. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csakis rajtatok mùlik!
2011. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ideális esetben a szerelem nem hűl ki, hanem átalakul. Kb 2 év után jön ez az az időszak, amikor egyre reálisabban kezded látni a másikat és ha képes vagy őt a hibáival is elfogadni, akkor azt fogod érezni, hogy egyre jobban és mélyebben szereted. Ez pedig sose múlik el. Én ezt éreztem az exem iránt, míg ő ezzel ellentétben fokozatosan elhidegült. Nagyon nehéz volt elbúcsúzni.
2011. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az életben minden lehetséges, és annak az ellenkezője is. A ti kapcsolatotoknak az lesz a legnagyobb próbatétele, hogy te túl fiatal vagy. Ez miért baj? Azért, mert most vagy abban a korban, amikor nőként meg kell élned a hódításokat. Ha ebben a korban ez kimarad, később akarod majd pótolni. Írod, hogy a kedvesed már több kapcsolaton van túl, tehát ő ezt a korszakot már megélte. Nehogy később úgy érezd, hogy sok minden kimaradt az életedből.Ezért nem találom furcsának, amikor 40 éves anyuka a tini lányával megy szórakozni, mert tudom, hogy regresszióban van és pótolni akarja, azt, ami annak idején kimaradt.
2011. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is az első komoly kapcsolatomban vagyok. Vele is számítom leélni az életemet. 4 éve vagyunk együtt, 21 és 22 évesek vagyunk.

Szerintem lehetséges, legalábbis én bízom magunkban.

2011. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!