Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Így csak a 2....

Szerető vagyok. Így csak a 2. -ik vagyok a szerelmem életében. Lehetek-e még én az első? Van rá esély? Vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt titokban a párommal. ő 37 éves, 12 éve házas és van 2 gyereke. nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást. de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli. néha úgy érzem, csak pocsékolom az időmet. van/volt már valaki ilyen helyzetben?? azt akarom, hagyja ott a feleségét! már rég óta nem jó a kapcsolatuk. akkor meg mi értelme?! 24/N
2010. júl. 29. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad: pocsékolod az idődet. Eszében sincs elválni. Miért is tenné? A pasiknak ez így nagyon kényelmes.
2010. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod: a szerető mindig csak a második. Ha okos vagy most megszakítod vele a kapcsolatot! Az erkölcsi dolgokban nem kívánok belemenni, mert túl hosszú válasz lenne.
2010. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szexre kellesz neki!

Mivel írod:

'.... de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mndig kitér a válasz elől és gyorsan másra tereli.'

2010. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagy és még soha nem hallottad,hogy a nős fériak jól bevállt dumája a nem jól vagyunk már a feleségemmel,csak a gyerekek tartanok minket össze stb.Ne legyél naív!Az életben nem fog elvélni!Ha túl sokat nyaggatod,akkor legfeljebb téged cserél le valaki másra,de a feleségét rád biztos,hogy nem!Keress egy független embert,akivel te is családot tudsz alapítani,vele boldog lehetsz.A szerető státusz nem jár boldogsággal hosszútávon.
2010. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:
de szerintetek sehogy nem tudnám elérni, hogy elváljon?? :S
2010. júl. 29. 12:11
 6/91 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem lennék senki szeretője,csak a második maradsz mindig az életében.37 éves.Biztos élvezi az életet veled,hisz csak 24 vagy.Kihasznál.Ha olyan rossz lenne a kapcsolata a feleségével,már biztos lépett volna.Utálom az ilyen férfiakat.Is.
2010. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
100%

ez akkora egy szemétség, hogy nem elég h a pasi még csalja a feleségét, még hülyének is nézi a szeretőt. De ha egy nő csinálja ezt akkor már rögtön k.rva...

Egyébként aki szeretőt tart, ritkán váll el, ne higyj el mindent a pasinak amit mond (rossz a házassága stb), annyira fiatal vagy még, te is megérdemled az igaz szerelmet, hagyd ott a francba! Nekem az az elméletem, hogy az az igazi az életünkbe, akivel zökkenőmentes a dolog, és nincs egy 3. fél a kapcsolatba!

2010. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, már. Olvass már máshova. Már volt hasonló. Férfi vagyok. Nincs gyerekem, de. Lenne feleségem, és lenne egy nő akit baxhatok, szerinted elválnékk miatta? Tudod milyen tortúra az? Bocsi hogy így fogalmaztam de ez az igazság.
2010. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy nem jó a kapcsolatuk?Onnan hogy ő mondta?Ugyan már.Nem fogja otthagyni a feleségét sosem csak hiteget téged,neki meg jó hogy van egy fiatal barátnője aki ott vvan ha kell.
2010. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ez így. Ő soha nem fog elválni a feleségétől, te pedig szépen lassan kifutsz az időből és a családalapításból. Vele nem szabad hosszú távon tervezned. Ha éppen nincs senkid akkor ellehettek, de ne várj semmit ettől az egésztől!
2010. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!