Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy rokonotok...

Mit szólnátok ha egy rokonotok azt a nevet adná a gyerekének, amit évek óta kiválasztottatok a sajátotoknak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 21:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
84%
Én teljesen megértem a problémád, nálunk is volt hasonló "probléma". Nekünk nagyon tetszett a Janka név, ezt mindenki tudta a családban, barátok körében. Aztán jött a meglepetés egyik legjobb barátnőm terhes lett, teljesen más lány névben gondolkodtak mikor terhes volt, aztán mikor megszületett csak Janka lett, mert nem jutott eszébe a barátnőmnek a saját választásuk (állítása szerint). Én nem sértődtem meg...de már nem áruljuk el senkinek a befutót :) nehogy másnak az jusson eszébe a szülőszobán
2011. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
82%
hát páromnak volt egy kedvenc fiú neve, a húga kisfiát így hívják. Aztán választott másik fiú nevet, természetesen a sógornőm kisebbik fiának ez a neve. én nem akarok rosszindulatú lenni, de szerintem ez bunkóság...
2011. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
48%
A szüleim jóval előbb tudták, hogy milyen nevet szeretnének nekem adni, de az unokatesóm előbb született és "véletlen" ő is ezt a nevet kapta a szüleitől. Igazából nem lett belőle semmi, a szüleim kerestek nekem másik nevet.
2011. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha tudhatta előre (mármint többször, nem csak így mellékesen megjegyezted, elmondtad neki), akkor baromi nagy szemétség. Ha csak egyszer futólag mondtad el neki, akkor honnan a fenéből emlékezett volna rá (ha az ember néha arra sem emlékszik, hogy mit evett előző nap), vagy ha te személyesen nem mondtad el neki, akkor nem érdemes kiakadni.
2011. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
57%

Azt veszem észre a válaszokból, hogy aki maga is járt így, az eléggé rossz néven vette, a többi meg nemigen érti, mi ebben a baj.

Én se vettem jó néven, mikor öcsémék ugyanazt a nevet adták a fiuknak, mint mi. (az én fiam született előbb) Először el se akartam hinni, azt hittem, viccel az öcsém, aztán mondta, a felesége ragaszkodott a névhez. Mit mondjak, nem járult hozzá a jó kapcsolatunk elmélyüléséhez...

2014. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!