Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttélő fiatal párok! Mit...

Együttélő fiatal párok! Mit szoktatok csinálni az együtt töltött időben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:28
1 2
 1/11 bix ***** válasza:
81%

én szeretem aktívan eltölteni exel folyamat túrázás volt vagy kajakozás, bicó, stb. gyors takarítás pl hétvégén ketten azért be lehet fejezni secperc aztán hajrá. vagy csak piknikezni, sétálni akármi.


én pl nem vagyok otthonülő, nézzünk meg egy filmet típus. azóta nincs együttélés szerencsére, de ezeket a programokat azért tartom az aktuálisokkal is ált.


csináljátok azt amit mindketten szerettek:D

2011. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Erre leginkább a "szerelem, szex" kategóriában tudnék válaszolni. ;-))
2011. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzünk, eszünk, alszunk, filmet nézünk, szexelünk, sétálunk, vagy csak spontán elkezdünk röhögni valamin, és nem tudjuk abbahagyni, és már fogalmunk sincs, min kezdődött az egész.
2011. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
TV-t nézünk, sétálunk, fagyizunk, beszélgetünk, hülyülünk, társasozunk, kártyázunk, takarítunk, főzünk, vásárolni megyünk...stb.
2011. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 34, én 24. Mindketten dolgozunk. Munka után ha nem vagyunk fáradtak, akkor vagy shoppingolunk, vagy ismerősökhöz megyünk, vagy az anyjához (én szüleim messzebb laknak, oda hétvégén járunk), mozizás, bicajozás..Ha fáradtak vagyunk tv-zünk, vagy dvd-zünk. De vannak külön programok is, tehát én gépezek, ő meg ps3-ozik. EGy légtérben vagyunk, de mindketten azt csináljuk, amit szeretünk. Ha két ember szereti egymást, nem kell forgatókönyv egy délutánhoz, minden jön magától :)
2011. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Szex, összebújás, beszélgetés, filmnézés, társasjáték, háztartási teendők, főzés, kirándulás, sport, stb, stb, stb, stb.
2011. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
filmet nézünk (de nem tévét, azt sohasem), beszélgetünk, kiülünk a teraszra iszogatni, beszélgetni, hülyéskedünk, piszkáljuk egymást, nagyokat nevetünk, elmegyünk bevásárolni, vagy fagyizni, ha épp kell, együtt főzünk, takarítunk, játszunk a nyuszinkkal, kártyázunk, 18+, barátokkal találkozunk... nagyjából ennyi
2011. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
most már van egy 5 hónapos fiunk,de nem sokban változott amiket csinálunk,pl főzünk,társasozunk,kártyázunk,iszogatunk a barátokkal vagy kettesben,persze mértékkel,sétálunk,babázunk,mozizunk filmezünk,szexelünk,együtt játszunk valamit a gépen,együtt végezzük a házimunkát,beülünk a kádba este,gyertya mellett romantikázunk,mikor lehet alszunk,pihenünk,beszélgetünk,vásárolunk,külön külön a barátokkal elmegyünk egy-egy este,tanulunk ilyenek :D na meg persze ott vannak a baba körüli dolgok a mosogatás meg az órára járás is, a munka,hetente 2x1 óra sport 22l 21F
2011. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
dugni,kefélni,szeretkezni......
2011. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tudtok mit kezdeni egymásal...
2011. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!