Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Mire figyelj...

Mire számíthatok? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.Hát enyhén fogalmazva elég zűrös a viszonyom a családdal,főképp anyámmal...sokat tűrtem de ma végképp elhatároztam magam.

Jön értem barátom kocsival ház elé,és szépen kirámoljuk a cuccaimat mikor már (majdnem) mindenki elment melóba v. alszik.

Milyen következményekre számíthatok?Mire figyeljek oda h. ne keserítsék többé az életem?

/Ez nem csak egy csitri hisztije,tényleg katasztrófa ami itt megy..../


2011. szept. 14. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el, hogy ha a párodra már nem számíthatsz, kénytelen leszel visszatérni a családodhoz, tehát én mindenképpen meggondolnám a helyedben, hogy mit tegyek. A család pótolhatatlan. Nem tudom persze, hogy milyen problémáid vannak otthon, de ez a megoldás elég gyávának tűnik. A helyedben én inkább leülnék velük és elmondanám, hogy különköltözök, mert nem bírom tovább. Ez sokkal korrektebb, mint az, hogy titokban elsunnyogsz, mert akkor semmi jóra nem számíthatsz!
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
de miért mi lenne ha látnák és nappal mennél el? visszatartanának?
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tehát ha most jól értelmezem akkor elköltözöl titokban?! a következmények egyszerűek. ha el akarsz akkor el is fogsz költözni, mivel 18 elmúltál. viszont abba gondolj bele hogy a barátod nem örök ahogy semmi sem, tehát a viszonyod sem lesz örökké zűrös. ha most elhagyod a családodat nem számíthatsz többé segítségre legalább is ha zűrös a viszonyod, mert gondolom akkor a szüleid nem szívesen segítenek főleg hogy csak úgy eltűnsz. másfelől lehet hogy ez a legjobb döntés amit tehetsz.
2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénzed van?
2011. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nagykorú vagy, nem tehetnek semmit

örökségre gondolom nem nagyon kell azért majd utánuk számítanod

kell egy jó állás, hogy ne csak a barátodtól függj - és ennyi

2011. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

máshogy nem lehet mint sutyiban...nővérem visszatart,muter meg küldene melegebb éghajlatra,tépne,ordibálna

nem lehet vele megbeszélni semmit

nővéremnek mondtam már,ő hevesen lebeszélt már most

menni akarok,de félek.... :S

2011. szept. 14. 19:56
 7/9 A kérdező kommentje:
havi 40 ezrem van amíg tanulok,és apu segítségére is biztos számíthatok
2011. szept. 14. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Betöltötted a 18-at?
2011. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy kezdtem h. 18 éves vagyok! :D
2011. szept. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!